Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány vagyok. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok. Van egy szintén 14 éves barátom. Aki tényleg nagyon szeret engem és én is őt! LENT?

Figyelt kérdés
De viszont mindenki azt mondja. Mivel még csak most vagyunk nyolcadikosak, hogy ballagáskor úgy is szakítani fog velem. Mert hogy ugye új iskola meg ilyenek. Létezik olyan, hogy akik így ilyen korban össze jönnek talán életük végéig együtt lehetnek?
2012. jan. 15. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
úgyvan higgy csak a tündérmesékben..... majd megtapasztalod te is hogy ilyenek nincsenek.. főleg nem ilyen fiatalon.
2012. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon-nagyon ritka sajnos. :/

Barátnőm most 18 éves és szintén 14 éves koruk óta voltak együtt a barátjával. Tavaly szakítottak...

Remélem, Ti másképp lesztek egy sokáig együtt maradtok! :)

2012. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem sok esély van rá, és lehet, hogy nem is lenne túl egészséges. Most biztos tragédiaként élnéd meg a szakítást, és ez így természetes, de ráértek még lekötni magatokat, éljetek kicsit mindketten(ezalatt nem azt értem, hogy naponta váltogasd a partnereket).
2012. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy életük végéig együtt maradnak főleg ha ilyen fiatalon állnak össze. De ne alapoz a többiek véleményére mert ha tényleg szeretitek egymást megtaláljátok a módot, hogy együttmaradjatok.
2012. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

Lehetséges, de ne hitegesd magad ilyen szentimentális baromsággal! Rengeteg dolog közbejön majd, és ez így van rendjén és biztosra mondhatom: nem fogtok együtt maradni. Nincs ezzel semmi gond, kellő tapasztalattal fogsz rendelkezni, az évek során egyre jobb emberismerő leszel és rájössz, hogy nem is bánod, hogy vége, még ha ez most hihetetlennek is tűnik. 6-7 év alatt rengeteget alakul a személyiséged, mások lesznek a prioritásaid. Ezeket még egy több éves kapcsolat is nehezen kezeli, nem hogy egy hormonbomba tiniszerelem. Nem bántani akarlak, de nem véletlenül mondják, azt amit: ez a tapasztalata mindenkinek. Te is átéled, tanulsz belőle és ez kell ahhoz, hogy ha eljön az ideje olyan embert válassz életed végéig, akivel mindenben passzoltok akármi is történik! 14 évesen egy kapcsolat nem a legjobb, de ha már van nem kell egyből ilyen távlatokban gondolkozni. Szeresd amíg tudod, aztán ha vége felejtsd el gyorsan.

22/F

2012. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hat volt reszem ilyenben. HIdd el ez a valosag es nem Disneyland. ugyis szakitani fog velem is szakitott mikor mas suliba ment de en ott maradtam ahol voltam mivel o nagyobb mint en
2012. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tevetke ***** válasza:
Van olyan ismerősöm, ahol a nő 1-2 évvel volt idősebb, mint te és 15-16 éve együtt vannak a (most már) férjével, van gyerek is, tök boldogok. Igaz ott a pasi idősebb 6-7 évvel. Szóval van ilyen de nagyon ritka, nem mellesleg 15-16 éve még azért más volt a világ, szerintem az ilyenek egyre ritkábbak...
2012. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, lent.
2012. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!