Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a párok hasonlítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párok hasonlítanak egymásra valamilyen szinten, külsőleg?

Figyelt kérdés
Én néha észreveszem ,főleg az arcvonásban.Példa, Rékasi Károly és Détár Enikő.
2012. febr. 19. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak néha.
2012. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Macs1209 ***** válasza:

Biometria: azt látod szépnek, ahol az arányok egyeznek.

Illetve genetika is.

2012. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 étoile et lune ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Stílusban max, de arcvonásoknak semmi közük egymáshoz. Max ha belterjesek, vagy véletlen.
2012. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, pl barátnőmnek lényegese nayobbak a mellei és egy fejjel alacsonyabb. Én meg magas vagyok és borostás :D
2012. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak én gondolkozok el ezen túlságosan :) de inkább az arcvonásra értem ezt, pl ha hirtelen rájuk nézek, akkor azt hinném fiú-lány testvérek, talán. Az biztos, hogy az ismerőseim közül tudnék sorolni legalább 5 párt, akik teljesen hasonlítanak. De akkor ez csak véletlen :)
2012. febr. 19. 20:53
 7/10 Macs1209 ***** válasza:

Mondom nem véletlen. Vannak barátnőim, akiknek a párjuk/exük/jelöltjük és ők akár testvérek lehetnének :)

Szóval a véletlen ebben az esetben már kizárt.

2012. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De ez hogy lehet?

Vannak olyan ismerőseim is mondjuk,akik egyáltalán nem hasonlítanak.

2012. febr. 19. 20:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez bizonyított tény, ha nem is teljesen, de néhány arcvonásban, arccsontozat kialakultságában megegyezhetnek. Ez még nem azt jelenti, hogy más vonásokkal rendelkező emberekkel nem lehetünk/lehetnénk boldogak, de talán azok eltérése végett, nem lenne harmónia hosszú távon. Egyébként ezt én is mindig észreveszem, :) ha sokáig tudom nézni a kiszemeltet, és a belső ilyenkor nem számít, akár milyen is legyen. Própálkozások persze vannak, ezt tudjuk.
2012. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mi olyanok vagyunk mintha testvérek lennénk :D

magasak, szöke hajúak, kékszeműek..:D

2012. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!