Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem a féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a féltékeny barátnőket?

Figyelt kérdés
Egy srácot már ismerek 4-5 éve és nagyon jóban vagyunk. Most lett barátnője és neki a barátnői rám szálltak, merthogy én rá vagyok akaszkodva a srácra. Elnézést hogy jó a viszonyunk, ne zavarja őket, hogy 120 km-re lakom :D Néha találkoztunk csak személyesen 10-15 alkalommal. Ennek ellenére mindent megosztunk egymással és most eléggé szar helyzetben van szerencsétlen srác, mert engem ok nélkül ba*sztatnak, ő meg nem akar választani az újdonsült barátnője és köztem :D Hogy kéne lereagálnom a helyzetet, hogy senkinek ne legyen szar?
2012. márc. 2. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked sehogysem kell kezelned ezt a helyzetet. A barátodnak kell - és ahogy látom jól is cselekszik, hogy nem hagyja magát dedós dolgokkal bezsarolni. (csaj vagy jóbarát)

Majd idővel leállnak.

2012. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ért már véget ezért barátságom, ami nagyon rosszul esett, de ez van. Sokat nyeltem miatta, a barátnője "bosszúból" amiért jóban vagyok a párjával bekavart a kapcsolatomba, elterjesztett rólam jó pár pletykát, r*banc vagyok, mert le akarom nyúlni a barátját, stb stb. Az összes nőt kiirtotta a barátja mellől, de a srác kukán tűrte. Ezek után, amikor azt mondta a srác, hogy soha többé nem kíván velem beszélni, először természetesen kiborultam, de mostmár úgy gondolom, hogyha neki egy ilyen nő kell, és miután én ennyit nyeltem a barátnőjének, még is Ő mondja azt, hogy többé nem kíván velem beszélni/találkozni, úgy gondolom, hogy az ő dolga, kedves egészségére. Miért én legyek bosszús, amiért neki kell leélnie az életét egy hárpiával, aki mindig hisztizni fog, ha hozzászól egy másik nőhöz? :)


Egyébként én barátnőként szintén nehezen élem meg ezeket a dolgokat, a páromnak elég sok női barátja van, de soha nem jutna eszembe azt kérni tőle, hogy válasszon, ahogy azt sem, hogy ne tartsa többé a kapcsolatot velük. Nekem egyetlen egy kérésem volt, tartsák meg a tisztes távolságot! Ne legyenek jajj de nagy szeretős baráti ölelések, pusziszkodások és akkor én is könnyebben viselem, illetve ne kommenteljen számomra idegen csajok képéhez, hogy "jajj de gyönyörű vagy <3<3", vagy mert az ilyenektől persze, hogy vérszemet kapok. Amióta tiszteletben tartja a kérésemet és ezek a lányok felfogták, hogy ez így is marad (illetve párral találkoztam is már), azóta nincsen semmi probléma, én nem idegeskedem és maximálisan megbízom a páromban.


Azt el kell fogadnod, hogy ez nem rajtad fog múlni, hanem a lányon és a srácon. Ha nekik sikerül ezt megbeszélni, akkor marad mindenki a helyén, ahogy nekünk is sikerült megoldást találni azzal, hogy mindenki alkalmazkodott kicsit (párom nem tesz félreérthető dolgokat, a lánybarátai ezt tiszteletben tartják, én pedig megbarátkoztam azzal, hogy vannak más lányok is az életében). Ha ezt nem tudják így megoldani, akkor valaki koppanni fog, abba viszont neked az ég világon semmi beleszólásod nem lesz, hogy ezt ők hogyan oldják vagy nem oldják meg.

2012. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bármit akarnátok egymástól, az 4-5 év alatt már megtörtént volna, nem?
2012. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen a probléma a távolság. Ami jövőre mivel egyetemre megyek át lesz hidalva. Belegondolva én is félteném a barátom.
2012. márc. 2. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!