Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ha a barátnőtök elmegy orvoshoz vagy állásinterjúra vagy mindegy hova megkérdezitek tőle, hogy mi volt? Érdeklődtök? Vagy lesz@arjátok?

Figyelt kérdés
Az én barátom soha nem kérdezi meg,hogy mi volt,mit mondtak...semmit,szóval akkor lesz@r nagy ívben?
2012. márc. 2. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én megkérdezem.
2012. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Én megszoktam. Mert érdekel.
2012. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Centurio77 ***** válasza:

Mint az állat! De p.unci az kell neki!

WTF! XD!

2012. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező! Hogy ment az állás interjú? És a dokinál minden rendben volt?
2012. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha komolyabb dolog van, akkor megszokta kérdezni, de most hogy így mondod általában már akkor elmesélem még mielőtt kérdezné. :)) Ilyenkor viszont türelmesen végighallgat, kérdez és érdeklődik, tehát én nem érzem úgy, hogy gond lenne.

Azért nekem is rosszul esne, ha nem érdekelné, hogy mivan velem, mi volt itt vagy ott. Rosszul is esik. Ilyenkor szoktam úgy kezdeni, hogy "voltam dokinál", reménykedve abban, hogy rákérdez, hogy ééés mi volt? :)

Lényeg a lényeg, ha úgyérzed nem érdekli mivan veled, akkor ezt mond el neki is, hátha ezután jobban figyel majd rá.

2012. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak otthon volt, akkor is megkérdeztem milyen napja volt.
2012. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És ha mondjuk szülni mennél ,akkor se kérdezné ,mi volt ha hazamész egygyerekkel a kezedbe?Vgay csak néze ,hogy hogy került ide egy gyerek?Idiota egy barátod lehet.
2012. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajnos eléggé önző,ha meg beszélek valamiről félbeszakít és mond valami teljesen eltérő dolgot,bezzeg,ha szexről van szó kussol és szépen meghallgat
2012. márc. 2. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:
szeretitek egymást?
2012. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
nem kell mindent tudnunk
2012. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!