Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Hogyan beszéljem le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan beszéljem le a páromat a tetoválásról?

Figyelt kérdés
Barátom akar egy tetkót csináltatni,kb.3hét múlva megy a tetkóshoz, akkorra kapott időpontot. A probléma nem azzal van,hogy tetkója lesz, hanem azzal,hogy egy számomra taszító dolgot akar (valamilyen fej,ilyen gúvadó szemekkel...) Szerinte nagyon jó,és én már most utálom a nem létező tetkóját... Tudom,hogy az a fontos,hogy neki tetszen,de én nem szeretném. Hamarosan összeköltözünk,így egy életen keresztül fogom nézni rajta. Megpróbáltam neki normálisan elmagyarázni,hogy ne ilyet csináltasson már...megkértem szép szóval,veszekedve már mindenhogy. Mit tegyek,hogy ne ilyen ocsmány dolgot tetováltattasson magára? Legyen tetkója ha akar, mindegy mi,csak ne ez...:(((
2012. márc. 2. 16:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%

lehet hogy őrült ötlet, de azért leírom.

mondd neki azt, hogy vagy a tetoválást választja, vagy téged. ha a tetoválást választja, az azt jelenti hogy téged nem is szeret. ha téged választ, akkor le tud mondani róla.

nálunk ez a történet már bevált, apu dohányzott, anyu tette fel ugyanezt a kérdést, és azóta egyetlen szál cigarettát nem szívott el(10 év).

2012. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Gondoltam már erre a dologra,hogy valami hasonló kérdést nekiszegezek :) Grat. anyukádnak nem semmi:) Szóval ha semmi sem fog bejönni akkor ez lesz az utolsó dolog amit be fogok vetni. Jó ötlet! Köszönöm! :)
2012. márc. 2. 17:35
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát az egy igen dedós megoldás lenne, sztem ne tedd.

Ha megfigyelted (én igen, a leírásod alapján), mióta egyre erőszakosabban mondod neki, hogy na-azt-aztán-nem (mégha értem is, hogy Neked nem tetszik), azóta csakazértis arra a tetkóra teszi le a voksát.

Valahogy szelídebben kéne próbálkoznod, mert így csak egyre jobban befeszül a barátod.

2012. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy eddig megpróbáltam szépen megkérni,hogy ne tegye. Aztán összegyűjtöttem az érveket,hogy miért nem jó egy ilyesfajta tetoválás. Majd elmondtam,hogy engem miért zavarna. És sajnos ugyanott tartok,hogy sehol... Ezért gondoltam arra,hogy mivel még jó pár nap van arra,hogy meggondolja magát,ezért reménykedek abban,hátha meggondolja magát. Viszont ha eltelik az idő,és nem oldódik meg addig a probléma, arra az esetre gondoltam,hogy felteszem neki a kérdést. De ezt nagyon jól tudom amúgy,hogy nem a legjobb megoldás. És nem is akarom ilyennel zsarolni, tehát remélem,hogy végül nem lesz rá szükség,egy végső dolognak tartom,amikor már tényleg semmi sem segít!
2012. márc. 2. 17:48
 15/20 A kérdező kommentje:
.Cyan.! Jól látod,hogy egyre jobban befeszül a barátom sajnos. :(
2012. márc. 2. 17:50
 16/20 anonim ***** válasza:
ha szereted a baratodat elfogadod azzal a tetkoval eggyutt
2012. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Vagy megszoksz vagy megszöksz!"

Ez szörnyű,teljesen olyan vagy,mint az én barátom...Nálunk fordítva megy ez.Falra tudnék mászni Tőle mikor elkezdi,hogy ezt meg azt ne tedd...Ez a fültágítóra,piercingre,tetoválásra és pici rasztára szól.Mindegyikből csak szolíd kell,jó ideig nem lehetett,mert a szüleim nem engedték,most mikor nyugodtan megtehetem,nehogy ne legyen azért,mert valaki meg akarja tiltani...ha én így érzem magam jól,akkor miért ne?!Én sem mondom meg másnak,hogy mit tegyen...Mikor említettem a fültágítót(3-4mm),Ő is ezzel a választós szöveggel jött,zsarolni próbált...Csak mosolyogtam rajta,tudom hogy nem hagyna el ezért,hiszen szeret,ahogy én is Őt,ha pedig mégis megtette volna,akkor igazán nincs miért siránkozni...Másik nap már fogpiszkálók voltak a fülemben,pár nap alatt csigát tettem és simán megbékélt vele..Most megint kezdjük a piercing témával,de abból sem csinálok gondot...Egy nap jön és már meg lesz :)

2012. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 SzilKa ***** válasza:

Ha szereted, elfogadod őt úgy, ahogy kinéz, akármit csinál a SAJÁT testével... Neki az tetszik, arra vágyik, s úgy látszik, minél inkább le szeretnéd róla beszélni, annál hajthatatlanabb. Eleinte szokatlan lesz Neked, de idővel úgy megszokod a tetoválás látványát, hogy magad is meglepődsz majd rajta.


Egyébként ez egy hannya maszk, amit belinkeltél. Jelentése (hátha ez segít megbékélni a mintával):


"a dühödt, féltékeny nőt szimbolizálja és megvéd minden rossztól"


"A széles körben elterjedt véleménnyel szemben a valóság az, hogy a Hannya Maszkoknak semmi köze a gonoszhoz vagy sátánhoz. A japán buddhizmus külön foglalkozik a pokollal, de a Hannya-k földi szörnyek. Néhány emberi érzés, mint például a szenvedély, féltékenység, gyűlölet átváltoztathatják a nõket ezekké a borzasztó szörnyekké."

2012. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Most bukkantam a kérdésedre. Sikerült pároddal kompromisszumot kötni?
2012. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem sikerült sajnos:( Volt a tetkóshoz,de nem kezdtek még bele a tatto-ba hanem csak megbeszélték,hogy hogy lesz és a srác meg készíti a tervet,aztán májusra van a következő időpontja amikor bele is kezdenek.:(kb 5-6alkalom lesz mire elkészül. :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
2012. márc. 20. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!