Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Hogyan beszéljem le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan beszéljem le a páromat a tetoválásról?

Figyelt kérdés
Barátom akar egy tetkót csináltatni,kb.3hét múlva megy a tetkóshoz, akkorra kapott időpontot. A probléma nem azzal van,hogy tetkója lesz, hanem azzal,hogy egy számomra taszító dolgot akar (valamilyen fej,ilyen gúvadó szemekkel...) Szerinte nagyon jó,és én már most utálom a nem létező tetkóját... Tudom,hogy az a fontos,hogy neki tetszen,de én nem szeretném. Hamarosan összeköltözünk,így egy életen keresztül fogom nézni rajta. Megpróbáltam neki normálisan elmagyarázni,hogy ne ilyet csináltasson már...megkértem szép szóval,veszekedve már mindenhogy. Mit tegyek,hogy ne ilyen ocsmány dolgot tetováltattasson magára? Legyen tetkója ha akar, mindegy mi,csak ne ez...:(((
2012. márc. 2. 16:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Párom, ne tetováltad magad.
2012. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Keress már neten légyszi egy hasonló képet és linkeld be!Kíváncsivá tettél. :)
2012. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát ehhez hasonlót akar:

[link]

2012. márc. 2. 16:40
 4/20 A kérdező kommentje:
Viszont azt nem tudom,hogy milyen színkompozícióban akarja megvalósítani. De számomra elég csúnya, és taszító az ilyen:(
2012. márc. 2. 16:42
 5/20 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, amit most nekünk leírtál, meg azt, hogy egy tetkót egy életen át viselni kell, és gondolja át, hogy mit akar majd 80 évesen az esetleges unokáknak mutogatni.


Keresgélj tetkós oldalakon olyan tetkót, ami neked tetszik és talán neki is tetszene. Talán ha találsz olyat, ami jobban megtetszik neki, meggondolja magát.

2012. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
És hova szeretné, mekkorában? Alapvetően illik az ő stílusához?
2012. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :) Sajnos az észérvekkel nem sikerült meggyőznöm. Pedig hasonló példát felhoztam neki én is, és azt is mondtam,hogy egy életen át kell viselnie, de nem hatotta meg a dolog.:( Így most kezdem a tetkó nézegetést,egyébként már próbáltam volna a koi pontyra rábeszélni, mivel még az jöhetett volna szóba nála. Viszont amióta elmondtam a fenntartásaimat, hogy miért ne legyen ez, azóta már a koi pontyra nem is gondol, azt mondta,hogy kizárólag ilyet akar és semmi más nem jöhet szóba:( És már amúgy előleget is hagyott a tetkósnál, és ha jobban számolok sajnos már nincs is egész 3hét addig:(
2012. márc. 2. 16:52
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát a jobb karjára akar egy ilyen nagyobb tetkót ami majdnem a könyökéig fog érni egészen a vállától kezdve. És ilyen színes mindenféle motívumokkal díszítve és a tetkó közepén lenne ez a csúnyaság.:( Hát nem tudom,hogy pontosan mi illene hozzá. Mert azzal,hogy tetkója lesz,ám legyen... de amit ő akar, az nekem egyáltalán nem tetszik.:(
2012. márc. 2. 16:56
 9/20 anonim ***** válasza:
Mondd neki határozottan, hogy nem fog úgy tetszeni, és nem fogod kívánni. Mi fontosabb neki, te vagy a firkája? A legtöbb embernek nem tetszik a tetkó, és a jövőbeli munkahelyein is okozhat problémát. Ha annyra tetszik neki a minta, szitáztasd rá hosszú ujjú pólóra!
2012. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Sajnos már ezeket mind sorra elmondtam neki amiket tanácsoltatok:( Teljesen ki vagyok akadva, mert nem igazán ért meg engem a párom. :( Köszönöm szépen Mindenkinek a segítséget!!!
2012. márc. 2. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!