Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok olyan kapcsolatotok volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan kapcsolatotok volt ahol nem lettetek szerelmesek?

Figyelt kérdés
utálok egyedül. ezért leginkább mindíg van mellettem valaki (barátnő)... de egy csomó olyan kapcsolatom volt mostanában, ahol nem alakult ki szerelem.. csak mondjuk testi kapcsolat.. ez mitől lehet? a véletlen műve? vagy valamit rosszul csinálok?
2009. jún. 8. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én csaj vagyok, és volt már egy csomó kapcsolatom, hosszútávúak is, és még soha nem voltam szerelmes, kivéve az oviban petikébe, de szerintem az nem számít. jól megvagyok a pasijaimmal, jól érzem magam velük, kötődöm hozzájuk, de nem vagyok szerelmes, szerintem ezzel semmi probléma nincsen
2009. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én írtam h van sok előnye ha egyedül vagy. nekem az jött be benne, hogy nem kérte senki számon, hogy hova megyek mit csinálok, kivel beszélgetek. szval a szabadság. amit eddigi barátaim egyike sem adott meg, volt betegesen féltékeny tipus is.
2009. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a válaszokat.... :) utólsónak: én nem vagyok ilyen. :Ö
2009. jún. 8. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!