Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok olyan kapcsolatotok volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan kapcsolatotok volt ahol nem lettetek szerelmesek?

Figyelt kérdés
utálok egyedül. ezért leginkább mindíg van mellettem valaki (barátnő)... de egy csomó olyan kapcsolatom volt mostanában, ahol nem alakult ki szerelem.. csak mondjuk testi kapcsolat.. ez mitől lehet? a véletlen műve? vagy valamit rosszul csinálok?
2009. jún. 8. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű a dolog. nem találtál alkalmas partnert akit szeretni tudnál. nem találtad meg a nyag Ő-t :)
2009. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azért van, mert fűvel-fával összefekszel már a legelején. Ne fektesd le rögtön a csajt, előbb ismerkedés, pár hét alatt úgyis kiderül, hogy komoly lesz-e a dolog, akkor beszélhettek a szexről! Tapasztalatból tudom, hogy az olyan kapcsolatok, ahol már az elején megy a dugás, nem tartanak sokáig. Szépen fokozatosan kell, a krimit se úgy olvasod, hogy kinyitod a végén, és megnézed, hogy ki a gyilkos :)

Ja, és ne olyan társaságba járj, ahol csak ribancok vannak, mert akkor sose lesz normális kapcsolatod!

2009. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1416-nak, azt azért nem mondanám, hogy ahol hamar megtörténik minden nem tart sokáig, max a tizenéveseknél, de huszonéves korban már nem egészen így megy. a kérdező nem írta hány éves.


a kérdezőnek: nekem is volt ilyen kapcsolatom, hosszú is rövid is, de megbántam mind a 2-t, mostmár az a szabályom, h csak úgy jövök össze valakivel ha szerelmes is vagyok bele. eddig bejött teljesen. míg ez meg nem jön össze, addig egyedül sem olyan rossz, sőt.. van sok előnye

2009. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) nem a társasággal van a baj.. inkább én vagyok olyan ámokfutó.... sajna igen többnyire már hamar megtörént... na de akk változtatok ezen.
2009. jún. 8. 14:23
 5/13 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2009. jún. 8. 14:24
 6/13 A kérdező kommentje:
milyen előnyökre gondolsz?
2009. jún. 8. 14:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
22 fiu vagyok eddig még egy kapcsolatomban sem lettem szerelems ,peddig testi kapcs volt sokszor!Szerintem nem gond ez ,amugy már én is elgondolkodtam ezzen! de majd egyszer csak bele szeretek valakibe!
2009. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én inkább vok 1edül, mint 1 olyan kapcsolatban, amiben nem érzek szerelmet...

L

2009. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Dehát miért baj, ha nincs szerelem? Ha ezt letisztázzátok, és nem vered át, ezzel semmi probléma nincsen. Akkor nem vártok el túl sokat a másiktól. és különben is, mi ez a hülyeség, hogy addig ne legyen szex, amíg nincsenek érzelmek? és mi van akkor, ha beleszeretsz de az ágyban meg sz@r vele?! az meg a másik, h első látásra szerelem, ugyan már, ki hisz a mesékben?! bárki bármit mond, a jó kapcsolat alapja igenis a jó szex, minden más csak ezután jön... Saját példa: a kapcsolatom a párommal csak szexnek indult, ma már együtt élünk és közös gyermekünket várjuk.
2009. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat

amugy most elvagyok... csak már hiányzik a rózsaszín köd. :)

2009. jún. 8. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!