Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, meddig tartott az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, meddig tartott az olyan kapcsolatotok amiben nem voltatok szerelmesek?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tudtok szerelem nélkül egy kapcsoltban lenni?
2011. márc. 5. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
1-2 nap, amíg a kezdeti fellángolás tart... de épp ezért nem bonyolódom már ilyenekbe.
2011. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen.
2011. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hónap. A szex miatt.
2011. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2.5 év a sex miatt dettó!:D olyan puncia volt mint még soha senkinek azóta se látam olyan szépet :)
2011. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Kb 1 és 3 hónap között. Amikor ilyen kapcsolatban vagyok úgy érzem mintha lekorlátoznának ezzel, vagy eléggé kötötten érzem magam és általában ki szeretnék szabadulni ebből, ilyenkor meg szoktam csalni vagy valami hülyeséget csinálok.

2011. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hét...szex miatt...de hamar rájöttünk, hogy abban sem találunk egymáshoz:)))
2011. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1,5 óráig.
2011. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!