Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesike13 kérdése:

Három éve vagyunk együtt a párommal. Nemrég ismertem meg a volt feleségét. Az általam tapasztaltak sokkoltak. Azóta nem térek napirendre afelett, hogyan élhetett egy ilyen csúnya és buta nővel. Volt már másnak is ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 10:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kedves Mac8!

Gondolom téged is fiatalabbra, szebbre, vagy mindenképpen "előnyösebbre" cseréltek. Nagyon helyesen.Talán ezért ez a nagy kompetentia érzésed. Megj: a kompetentia és az inadequat latin eredetű szó, latin helyesírással írva. Gondolom elhanyagolható latin műveltséged ezek ismeretét kizárja. Az, hogy nem ismerem jól az exet nem helytálló. Pont ez történt. Nem találkoztam vele. Ismerősök, közeli és távoli rokonok, és egy édesanya negatív véleményét meghallgattam, de nem hittem, azt gondolván, hogy meg akarnak nekem felelni. Majd tapasztalva azt, hogyan lopott, dorbézolt, hazudott, és zsarolta a volt férjét, még mindig azt gondoltam, ezek ellenére biztosan-legalább szép szép lehetett, hogy vele volt a párom. Talán ezért sokkolt a látvány és a többi. Sztem hasonló karakter lehetsz te is....feltételezem.

2012. márc. 2. 17:26
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
hogy te milyen egy tudalekos,rosszindulatu okostojas vagy! Hat lehet,h a pasid meg visszasirja a volt feleseget melletted. Egyebkent meg a magyar nyelv rendkivul sok latin eredetu szot hasznal,megsem az eredeti irasmod szerint irjuk. Nem tunik fel,h mkinek ugyanaz a velemenye a kerdesedrol? Te jo eg,en a pasid helyeben sirva menekulnek toled.
2012. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

adla7176!

Először tudálékos okos tojásnak nevezel, eztán meg kioktatsz. .. korrekt. Még egyszer... azok véleményét kértem, akik hasonló cipőben jártak, v. járnak, nem pedig malignus kommenteket.Kérem, ha építő hozzászólást nem tudtok produkálni,ne bíráljatok. Még veletek is történhet hasonló.

2012. márc. 3. 15:51
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
velem biztosan nem fordul ilyen elo,mert en nem vagyok olyan nagykepu es gonosz,mint te. :)
2012. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

Tipikus reakció, amikor az ostoba ember rájön, hogy nincs igaza: agresszióval válaszol!


1., Itt nem az én múltam volt a téma, de ha úgy vagy nyugodt: nem cseréltek semmilyenre (cserélgetni az olyanokat szokták mint Te), nincs utódom :-P! Aki egyszer megkapott, nem akar mást :-P :-D :-D LOL!!


2., Szövegértelmezési gondjaid vannak: én nem szóltam semmit a sznobizmusodból adódó helyesírási újraértelmezésedre. Más volt aki kijavított, úgyhogy oda célozd az észrevételeid. Bár a szememet szúrja az ilyesmi - és unintelligens feltűnési viszketegségnek tartom csak -, de azért kihámoztam (elhanyagolható műveltségemmel! - ami valóban elhanyagolható, de neked egy élet során nem fog megadatni), hogy mit akartál írni.


3., Bármit tett is a párod ex-e, egyvalamit érdemes ilyenkor nem elfelejteni: a párod valamikor Őt szerette! Vajon miért? Miért Őt ölelte valamikor? Mi motiválta, amikor elvette, amikor közös jövőt tervezett vele?!?


4., Én értelmesen válaszoltam a primitív kérdésedre, amennyire lehetett. Nem voltam a válaszomban agresszív, vagy unintelligens - mint Te! Ha Te ebből negatív véleményét vontál le rólam - és egyáltalán ennyiből megítéltél -, akkor ismét magadat minősítetted!

2012. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
es ismet egyetertek az elottem szoloval... :)
2012. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Megj: a kompetentia és az inadequat

latin eredetű szó, latin helyesírással írva. Gondolom elhanyagolható latin műveltséged ezek ismeretét kizárja.


Hogy teljes legyen a híres "latinos" műveltséged, elmondom, hogy ilyen esetben magyar írásmóddal írjuk. Vagy szerinted ez is véletlen, hogy még a primitív internetes helyesírás-ellenőrző is aláhúzza azt, hogy inadequat az inadekváttal ellentétben? A te esetedre szokás azt mondani, hogy nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik. Egyébként hidd el, hogy nálad sokkal inkább tudom, hogy az inadekvát és a kompetencia latin eredetű, mert veled ellentétben (egyetemi) nyelvszakot végeztem. (Csak a miheztartás végett...)

2012. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Most veled van. Nem tökmindegy, hogy előtte milyennel volt?

És meg is beszélted vele, hogy milyen lúzer volt már, hogy olyannal járt?

De lehet az eltelt 7 évben téged is lecserélt már vagy 2x egy "jobbra" :-)

2019. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!