Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánatra megoldás? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra megoldás? :' (

Figyelt kérdés

Végig hazudott, csak megjátszotta az érzelmeit :'( Akármikor együtt voltunk nem érezte azt a szikrát... Akkor miért csinálta? :'(

21/F


2012. márc. 1. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor tuti kihasznált csak!Sorry!Meddig tartott a kapcsolat?
2012. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Járj társaságba bla bla bla...gondolom ez már a könyöködön jön ki és sztem itt se kapsz jobb választ! :S am én is hasonló cipőben járok, csak engem egy nálam jóval idősebb nő "vert át"..egyszer összevesztünk és ilyenket mondott hogy csak unatkozott éppen amikor találkoztunk és megsajnált azért volt velem :@ na mind1...erre neked kell választ találni de a pia nem megoldás :)
2012. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat, nekem még csajom se volt soha. 21/F
2012. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3 hónap volt az egész, már régről ismertük egymást... Úgy éreztem, hogy most megvan az akit kerestem már régóta, mindent megtaláltam benne amire szükségem volt. Ha egy külsős tudná miket csináltunk, beszéltünk... nem hinnék el, hogy nem vagyunk már együtt. :'(
2012. márc. 1. 17:54
 5/14 A kérdező kommentje:

Soha nem piáltam.

Ne irigyeld a problémám, nem egyszerű dolog ez...

2012. márc. 1. 17:56
 6/14 anonim válasza:

Én is ebben szenvedek tesó!


Engem másért hagyott el! :'(

2012. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Látom nem vagyok egyedül. Megőrülök a tehetetlenségben :'( Kitartást nekünk ;)
2012. márc. 1. 17:59
 8/14 anonim ***** válasza:

Két üveg whisky. Ma én is azzal bódítom magam...

Amúgy a pia nem megoldás most magam ellen beszélek. Próbáld meg felfogni, hogy miért jobb neked nélküle. Ha átvert és nem szeretett, akkor neked ilyen emberre van szükséged?

Gondold végig, így van esélyed boldog lenni valakivel aki tényleg szeret, megbecsül és tisztel. Fel a fejjel sokan vagyunk még de mind túléljük, meglátod:)

2012. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
vodka
2012. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nekem a az vált be, hogy egy darabig otthon ültem, aztán "átbillentem a másik oldalra"; elkezdtem bulizni.


pedig barátnőm előtt még nem voltam bulizós fajta egyáltalán, most meg nagy "partiarc" lettem. szebbnél szebb lányok társaságát élvezem.


és így el is érkeztem oda, hogy NEM KELL nekem ez az életforma, kell egy normális kapcsolat.

előző barátnőről egy gondolatom sincsen.

2012. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!