Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tarthatom meg?

Figyelt kérdés

Én egy nős férfi vagyok. Ezelőtt évvel megismertem egy csodálatos nőt az egyik chat oldalon. Egymásba szerettünk. Én elmondtam neki soha nem adom fel a családomat miatta. Ő elfogadta a helyzetet, és azt is hogy egy éven csak pár alkalommal tudunk személyesen találkozni. Mégis teljes volt a kapcsolatunk, és úgy éreztem magam mint egy kamasz. Aztán a féltékenység előjött belőlem , és nyomozni kezdtem utána, feltörtem az email fiókját, és találtam ott olyan levelet amiben azt a dalt küldte át egy másik pasinak amit én küldtem neki előtte.Nem szerelmes dal volt, és csak annyit írt hozzá ez az amit kerestél. Nyaralás után voltam, és egy hete már nem beszéltünk, én örömmel hoztam neki ezt a dalt, ő meg csak továbbadja ,mert haver neki a srác mondván. Akkor elveszítettem benne a bizalmamat, és egyre többet veszekszünk. Azóta már szakítottam vele párszor, és mégis mikor éreztem nincs mellettem hiányzott. Ő mindig vissza fogadott, és azóta is minden este levelet ír nekem, és rajzol, meg énekel, hogy reggel mikor bemegyek dolgozni örömet tudjon ennyivel is szerezni. Miért van mégis, hogy amikor viszont beszélünk folyamatosan vitánk van csak. Ő sokszor mondta már, hogy ne tegyem, de valahogy mégis így alakul, és soha nem ő kezdi. Meddig tarthatom én őt így meg? Ti hogy látjátok ezt?

Köszönöm ha válaszoltok


2012. márc. 1. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Húú..Amíg házas vagy, elég nehéz lesz megtartani, mert helyzetetekből adódóan sosem lesz bizalom. Ezt nagyon nehéz egy ilyen kapcsolatban. Mellesleg, elég nehéz kitartania mellett, alig találkoztok, egyedül fekszik le éjszakánként,neki nincs mellette házastárs,mint neked. Ezeket átgondoltad? Nem ítéllek el, tudom, hogy nem könnyű, de képzeld magad a helyébe. Tényleg legyen mindig egyedül és csak rád várjon?
2012. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de annyit tudok mondani, hogy b*meg! Engedd el őt, mert tetű mód önző dolgot művelsz! A családod átvered, míg egy szabad embert magadhoz láncolsz (persze az ő döntése ugyanúgy, ez tiszta). Ha te nem vállalod fel, hogy szétzúzd a családod, akkor ne várd azt, hogy neki ne legyen saját élete. Neked van egy kiegyensúlyozott családi háttered, meg hozzá egy romantikus kis kalandocskád, amire még féltékenykedsz is. Ha korrekt vagy, nem is akarod tovább tartani, engedd el!!!
2012. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen lehet hogy önző vagyok, de szeretem ezt a nőt, és a gondolat is felháborít ha arra gondolok, mással is nevethet, mással is beszélhet. Az a gond, hogy ezt kapja vissza a vitákba is.
2012. márc. 1. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:

"igen lehet hogy önző vagyok"


Nem lehet, hanem biztos. Bocs, de amúgy kislány módra csinálod ezt, cseppet sem férfiként. Ebben a műfajban nem kaphatsz meg mindent, vagy az egyik, vagy a másik. Annyira nem szereted, hogy elhagyd érte a családod (és véleményem szerint ezt jól is teszed), de el sem engeded. Te azt szeretnéd, hogy két nő is legyen az életedben, miközben neki csak egy fél pasit engedsz. Ez így sem vele, sem a családoddal szemben nem tisztességes.

2012. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem már a feleségemet, és évek óta csak a gyerekek tartanak már össze minket. De ők mindennél fontosabbak nekem
2012. márc. 1. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ok, ezt is meg tudom érteni, csak elég unfair a dolog na.
2012. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!