Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzasgatlo tabimon (...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzasgatlo tabimon ( milligest) azt irja h 25 foknal nem lehet megelegebb helyen tartani. Itt csak az a baj, hogy nem tarthatom mindig hutoben, nyaron taskamban van ( ahol jo meleg van)?

Figyelt kérdés

Mi problema lehet igy, hogy meghaladom a hot ami ajanlott neki? egyaltalan lehet-e gond? megolvadni nem olvadt meg eddig...hatasa csokkene( ha igen akkor eleg sok terhes no rohangalna)?


a valaszokat elore is koszonom:)


2009. júl. 8. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
A tasakjában nem lesz semmi baja. Szobahőmérsékleten tartsd. Meg úgyis minden nap veszel be egy szemet. Gyógyszertárakban a polcon tartják és mégis fogyasztható.Kicsit kéne gondolkodni.
2009. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg kéne kérdezni a dokit vagy a gyóccerészt és nem ötezredik kérdésként beírni! Nem gondolod??????
2009. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1 valaszolonak- en ahonnan veszem gyogyszertarbol ott hutoben tartanak nehany gyogyszert( koztuk ezt is)


2 valaszolonak- beirtam keresobe,de nem adott ki ilyen kerdest..nem ertem minek kell elolvasni,ha nem vagy ra kivancsi...en sem olvasom el,amit nem erdekel vagy,ha megis kilepek es nem beszolok

2009. júl. 8. 22:06
 4/11 A kérdező kommentje:
ami nem erdekel*
2009. júl. 8. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szobahőmérsékletem nyáron átlag 30 fok ha kint is annyi van :S:) Nekem nem lett semmi baja, de ha nagyon foglalkoztat akkor tartsd hütőbem a spájzban, ahol hüvösebb van.
2009. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
exbarátnőm is ezt szedte a szobájában tartotta és amíg jártunk (3év) egyszer se lett terhes:D:D
2009. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem rövidítéseket használnál, hanem megtanulnád a helyesírást, akkor a keresőben is megtaláltad volna, és nem kérdezted volna meg huszonsokezredikként. Nem azért válaszoltem mert nem érdekel, hanem azért mert nem olvastad el a szabályzatot, gakorlatilag pont leszartad, és az ilyenekt is helyre kell tenni valakinek. Ennyi.
2009. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
pff..tudok helyesen irni! jelenleg a billentyuzetem miatt nem tudok ekezetekkel.Gondolhatod,hogy nem roviditve irtam be a keresobe..es nem adott ki egy kerdest sem.Nagyon halas lennek,ha nem csak a szad jarna es osztanad az eszet,hanem esetleg akkor egy linket adnal egy ehhez hasonlo kerdesrol(ha mar te ugyis annyit olvastal ezen az oldalon)....a tobbi valaszolonak pedig koszonom szepen,remelem en is,hogy nem lesz semmi baj,csak ugy felmerult bennem ez a kerdes:)
2009. júl. 8. 22:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem semmi baja sem lesz, de azért biztos ami biztos alapon ha bemész a gyógyszertárba kérdezd meg az ottani gyógyszerészt. A beszólogatósokkal ne foglalkozz, nem az ő feladatuk az, hogy bárkit is megfeleltessenek a szabályzatnak. Az ugyanolyan szabálysértés, ha sértegetnek, szóval önmagukat cáfolják. Én sem értettem soha, miért jó ez. Olvass el pár megszakításos védekezésről szóló kérdést, ott is mit művelnek..Amikor valaki azt kérdezi, hogy ugye nem lehetek így terhes? akkor mindenki kígyót békát kiabálva leordítja, hogy de tuti összehoztatok egy babát, de amikor valaki úgy kérdezi, hogy ugye így is lehetek terhes, akkor pedig sajnálattal közlik vele, hogy így az esélyei egyenlők a nullával...Nem szabad mindenki véleményére adni, te se húzd fel magad rajta :) Csak szeretnek megbántani másokat, bár fogalmam sincs mi visz rá egy embert erre :(
2009. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszonom szepen az utolso valaszolonak:) teljesen igaza van:)
2009. júl. 8. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!