Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm az elmúlt 2hétben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm az elmúlt 2hétben mindent túlreagál. Jjogosan?

Figyelt kérdés

9hònapja vagyunk együtt és mostansàg ha mondok vmi viccnek szánt dolgot félreérti. pl. Mivel csak hétvégén tudunk talàlkozni azt mondam hogy vannak a hàzasok az élettársak és mi a hétvégén összejàrok.

Legutòbb mikor felhìvtam én keltettem és nem válaszolt mert még aludt kedvesen azt mondtam neki h jò làtom még nem tértél magadhoz.Erre azt mondta hogy akkor tegyük le.Tényleg bunkòak ezek a megszòlalàsaim?


2012. márc. 1. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább ő a b.nkó. Valami baja van veled?
2012. márc. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy te reagálod túl. Szerintem jobb ha szakítotok és keresel magadnak egy normálisabb csajt, aki nem akad ki ilyeneken.
2012. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt ilyen...Csak most ha mondok vmit akkor kiakad. Az elsőre azért mert hogy akkor nekem csak a szexre kell.

És az a baj hogy mostansàg mondta hogy elég sokat bàntom ilyen téren de sztem ezek poénosak és nem értem hogy mért nem veszi a lapot.Mi lehet a baja?

2012. márc. 1. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami neked vicces, az lehet másnak egy idő után, ha sokat hecceled akkor nem lesz az.

A távkapcsolat elég érzékenyen érintheti az embert, tele van bizonytalansággal (főleg egy nő) és pláne ha még a párja ilyenekkel viccelődik, az sok tud lenni.


Szóval legyél tekintettel arra, hogy neki ezek a dolgok rosszul esnek, és fogd vissza magad ezekkel a viccekkel, legalábbis ha szeretnéd a kapcsolatot megtartani.


A másik, hogy lehet más miatt is érzékeny, kérdezd meg, hogy mi a baja.


Legyél vele kicsit figyelmesebb, ne csak a saját dolgaidat nézd, hanem az övéit is. Nem vagyunk egyformák, egy kapcsolat arról szól, hogy összecsiszolódjunk, kompromisszumokat kössünk. Azzal hogy kevesebbet viccelődsz nem hiszem, hogy bármiféle dologban megváltoztatna.


28/n

2012. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ideje keresned a normális lányt. Évekig el tudod viselni a reakcióid, de nem a végtelenségig.
2012. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két út van:


1.szakítás

2.megpróbálsz hét közben is találkozni vele,így elmúlnak ezek a tünetek,ja és visszaveszel a poénokból(kis időre)


22/F

2012. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!