Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BulletFan kérdése:

Mit tegyek? Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
1év 2 hónapja járok egy lánnyal, 4-5 hónapja viszonylag sokat veszekszünk rövidebb szünetekkel. De szeret. kb 2 hónapja megismerkedtem 2 lánnyal, de ebből is veszekedés lett mert nem nem nagyon engedi h más lányokkal szóba álljak. Szóval az egyik lánnyal más azok közül akit meg ismertem már már régóta kölcsönös vonzalom van köztünk sokat beszélgetünk kettesben. A másik lány mindig meséli h azt kérdezgeti tőle h miért nem kérem már meg. és hát már én is kezdek eléggé vonzódni hozzá. Viszont a barátnőmet nem akarom megbántani de bűntudatom van hogy így vagyok vele. És egy ideje szeretnék járni a másik lánnyal de a régi barátnőmet nincs szívem elhagyni mert tudom milyen és nagyon bűntudatom lenne de így még nagyobb van mit tegyek?
2012. febr. 29. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szánalomból ne maradj együtt senkivel.
2012. febr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ditta323 ***** válasza:
Ha nem szereted ne maradj vele. Mert az csak rosszabb lesz az idő múltával.
2012. febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de tedd lapátra. Gyorsan, határozottan. Fájdalommentesen nem fog menni, de évek múlva belátod milyen jó döntés volt. Ha már most ilyen helyzet, akkor mi lesz 4 év múlva????
2012. febr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy már nem olyan a viszonyotok régen és ha meg sem tudjátok oldani olyan jóra, akkor hagyd el, de csak úgy gyere össze a másik lánnyal, hogy a barátnőd ne nagyon tudja, ne nagyon lásson meg titeket, mert az biztos rosszul esne neki a szakítás után.
2012. febr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A helyes döntés tényleg a szakítás lenne.. mindkettőtöknek jobb lenne! Várd ki az alkalmat amikor megtudjátok beszélni, és szakíts vele.. de akkor mondj el neki mindent, mert gáz ha valaki mástól tudja meg hogy közben egy csaj miatt hagyod el..
2012. febr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!