Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha csak úgy megcsók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha csak úgy megcsókolna valaki a buszon?

Figyelt kérdés

- ma reggel a a belakás udvaráról kifele menet, láttam egy gyönyörű szép lányt amellyel később egy busszal is utaztunk , és ugyan oda mentünk az egyetemre :P

- szerencsémre a buszon mint mindig sokan voltunk , én szándékosan közelebb mentem hozzá és először csak egy csőnél kapaszkodtunk majd ahogy egyre több ember próbálta feltuszkolni magát kicsit szorosabban kellet egymás mellet aljunk úgy , hogy ha egymásra néztünk az orrunk között alig 5-10 cm volt ... minden lélegzet vételét éreztem

- néha néha félrenéztünk majd össze s mosolyogtunk de a következő buszmegállónál mivel sokan szálltak le elkeveredtünk és csak távolabbról szemeztünk

- mondani nem tudtam mit mondjak , ha biztos lettem volna benne , hogy magyar akkor megpróbáltam volna beszélni vele , de nem tudtam , hogy románul vagy magyarul szóljak hozzá

- mikor még a közelemben volt többször gondoltam rá itt a nagy alkalom és megcsókolom de az a baj még sosem csináltam :(


23F a lány olyan 19-23

mind2-en műszakira járunk


- kérdés mit tennél ha ilyen helyzetbe kerülnél egy sráccal és megcsókolna ? (lányoknak szól a kérdés) (srácoknak abban az esetben ha tettek már ilyet és mit szólt hozzá a lány)


2012. febr. 13. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%

ha Johnny Depp lenne akkor k*rvára örülnék :D

ha valami béna szarpasi akkor beverném a képét én először, aztán szólnék a pasimnak és ő mégjobban szétrúgná a tökeit :D 21/L

2012. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tekintettel arra, hogy van barátom, jól felképelném, hogy előbb nyom egy csókot (már ha sikerül neki) mint hogy mondana egy sziát, meg alapból hogy képzeli?

De ha nem lenne barátom, akkor sem hiszem hogy ezek után sok esélye lenne még csak egy beszélgetésre is. Mondjuk az is igaz, hogy elég konzervatív nevelést kaptam. Először legalább próbáljon meg meghódítani vagy elhívni egy randira minthogy egyből a számra tapad.

2012. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pofon vágnám.


Egyszer a párom szállt fel véletlenül arra a buszra, mint én, és észrevétlenül odajött hozzám és megcsókolt. Mielőtt egyáltalán megnéztem volna, ki az, akkorát lekevertem neki, hogy csak úgy csattant :D

Mondjuk ő azt mondta, örül neki, mert látja, hogy hűséges vagyok :D

2012. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első: gratulálok, tehát van pasid, de Johnny Deppel nyugodtan csókolóznál!

Kérdező: ne csinálj ilyeneket, abszolút nem illik. Szólítsd le, hívd meg egy italra, ismerkedjetek, tudni fogjátok, mikor érzitek mindketten, hogy csókolózni akartok.

2012. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"láttam egy gyönyörű szép lányt amellyel később egy busszal is utaztunk"


Hát ezt olvasva nem örülnék neked túlzottan.. AMELLYEL??? Csak engem zavar, hogy ezt tárgyakra szokás mondani?

2012. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
bocs AKIVEL :P
2012. febr. 13. 12:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként valószínűleg annyira megijednék, hogy leugranék a buszról a következő megállónál.
2012. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem kéne.

Előbb vidd el randevúzni.

Úgy illik.


23F

2012. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hm. hát nagyon romantikus gondolat és ha egy Disney filmben látnám elalélnék, de ha élőben valaki megcsókolna a buszon biztos nagyon agresszíven reagálnék.

Szerintem ez rossz ötlet, menj oda, szólítsd meg, hívd el randizni, TISZTELD meg azzal hogy dönthet kivel szeretne érintkezni, hagyj neki választási lehetőséget. :) még a végén azt hiszi valami zaklató vagy...

2012. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én inkább megijednék mint dühös lennék...:S szóval ne.
2012. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!