Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha párod ezt csinálná?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha párod ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Tudom a facebook jelszavát, és akkor mikor belépek nincs benne sosem üzenet de ha az archiváltra lépek látok sok mindent, fiúk lányok beszélgetéseit vegyesen, még amibe nem ír semmi rosszat azt is "törli" (azt hiszi az törlés, közben én látom) Na mindegy, minden nőre ráír, kezdeményez, kikezd stb engem ez zavar, próbáltam már beszélni vele erről és azt mondta hogy nem fog megcsalni és nem fog semmit csinálni, de hát csak csinálja.Ja és nem zavar ha nőkkel beszél normális formában de az zavar hogy titkolózik.Mi a megoldás?
2012. febr. 12. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, de már az előző kérdésedben is megmondtam, minek kellett kiírni mégegyszer? o.O Itt már rég nincs semmi bizalomra való ok. 14L
2012. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mármint nem azért miért kellett mégegyszer kiírni, mert pont én mondtam meg, csak hogyha már egyszer feltetted minek kellett megint? : ) Bocsi!
2012. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Megoldás: nem lépsz be többet és megóvod magad felesleges agyalástól.
2012. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Te nem bízol benne, ő meg minden nővel kikezd. Van értelme ennek a kapcsolatnak? Nincs.
2012. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat, mert nemm bíztok egymásban. Vagyis te nem bízol benne. Inkább az a kérdés, hogy ő miért nem tesz semmit? Gondolkodj az ő nézőpontjából. Megadod a jelszavad, a párod meg folyton nézegeti hogy kinek írsz...Szerinted ez normális?

Amúgy ha megcsalna akkor nem adná meg a jelszavát.

2012. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit tennél ha párod ezt csinálná?: Tudom a facebook jelszavát, és akkor mikor belépek...


agyonverném, és akkor többé nem kémkedik utánam


(lány voltam)

2012. febr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Az archiváltak közül is lehet törölni + minek adja meg a jelszavát? Hülye papucs

2. Miért kutakodsz a facebook fiókjában? Bizalmatlan pitcsa

2012. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kutakodj utana inkab kerdez ra tobszor is es ha megis azt mondja hogy nem igaz ako hagyd a pi*ba az a barmot!Es az se megoldas hogy kutakodsz utana!
2012. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!