Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a te férjed is...

Mit tennél, ha a te férjed is ilyeneket csinálna?

Figyelt kérdés
Van itt egy orvos a kórházban,akinek családja van,de füvel-fával kefél.Nemegyszer látni úgy,h valamelyik nővérke az ölében ül,vagy ölelgeti a nővéreket,udvarolgat nekik.Csak szexi Pet..nek hívják itt az osztályon
2012. jan. 6. 10:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után már nem lenne a férjem...
2012. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
nem lenne a férjem
2012. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

ott ül a nővérpult mögött,orvosi szobában ritkán látni

legdurvább amikor a nővérek egyike üldögél az ölében,mint vmi kupiban

2012. jan. 6. 10:32
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én elválnék tőle. Nagyon megalázó helyzet ez. Szerencsétlen felesége tudja vajon?
2012. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
mindenki tudja,családján kívül persze
2012. jan. 6. 10:35
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a felesége olyan mint én, akkor csak addig lesz a felesége, amíg meg nem tudja. Mert én rögtön kidobnám.
2012. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

ha tudnék róla elválnék, és bejelenteném a kórház igazgatónak, hogy így nem viselkedhetnek a nővérek sem az orvosok


de ha betegként lenék a kórházban és látnám, tuti, hogy lefényképezném és akkor is megkeresném a kórház igazgatót vagy ha nagyon genyó akarnék lenni akkor pedig panaszt tennék ellenük, egy munkahelyen senki nem viselkedjen így

az én munkahelyemen még szájra puszit sem lehet adni férjek vagy bárkink is és sztem így kéne, hogy legyen inden hol

2012. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
betegként vagyok a kórházban,udndorító a dolog,egész nap képes ott ülni a nővérpult mögött...meg ott szórakoztatja a nőket,állítólag vmelyik terhes tőle
2012. jan. 6. 10:42
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egyedi eset.A feleségem is kórházban dolgozik és ő mondta néha úgy érzi ,hogy mint ha kupiban lenne.A legtöbb orvosnak van sexuális kapcsolata a melóhelyen.A legtöbb ápolónő vidéki,ezért nővérszállón lakik.Ez egy jó kitörési lehetőség lenne nekik,ha egy orvos felkarolná őket.Persze az orvos férfiből van és kap az alkalmon,egy kis sexért.
2012. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ő nem mond föl márciusban?
2012. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!