Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a te férjed is...

Mit tennél, ha a te férjed is ilyeneket csinálna?

Figyelt kérdés
Van itt egy orvos a kórházban,akinek családja van,de füvel-fával kefél.Nemegyszer látni úgy,h valamelyik nővérke az ölében ül,vagy ölelgeti a nővéreket,udvarolgat nekik.Csak szexi Pet..nek hívják itt az osztályon
2012. jan. 6. 10:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
27%

"A kérdező kommentje:


betegként vagyok a kórházban,udndorító a dolog,egész nap képes ott ülni a nővérpult mögött...meg ott szórakoztatja a nőket,állítólag vmelyik terhes tőle"


Beteg vagy... Nem látnak el rendesen? Szenvedsz valamiben hiányt? Elspórolják a gyógyszered? Nem kapod meg a kezeléseket? Sokat kell várnod emiatt? A kérdésekre nem a válaszod, akkor mégis mi a franc közöd van hozzá, hogy kivel mit csinál???

2012. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
*Ha a kérdésekre...
2012. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
59%

Először azt hittem, hogy a fickó a te férjed.

Nem tudom, mit foglalkozol vele, hogy más mit csinál, kivel dug, vagy kit ölelget?

Nem a te dolgod, hiszen azt sem tudod, hogy milyen ennek a férfinak a házassága.

Lehet, hogy a felesége is ezt csinálja, vagy nyitott kapcsolatban vannak, vagy éppen már nincs is köztük semmi, és éppen azon gondolkodnak, hogy beadják a válópert.

Ha el vagy látva rendesen, és jó kezelést kapsz, akkor mit fáj az neked, hogy valaki az ölébe ül?

Bocsánat, de szerintem nagyon unatkozhatsz már bent, jó lesz neked, ha hazamész, és nem ilyeneken agyalsz, hogy ki kitől terhes.

Az ilyen feljelentgetős dolgok meg egyébként is undorítóak.

Te azért vagy ott, hogy kezelést kapj, nem azért, hogy az orvos magánéletében kotorássz.

Ha nem tetszik, amit látsz, akkor fordítsd el a fejed, és kész!

2012. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
ha ennyire nincs tartása a dokinak, nem tudom elképzelni, hogy otthon tisztelné a párját. szóval szerintem otthon az asszony enélkül is bőg eleget. de nem hagyja el...lehet a pénz miatt. mi nem tudhatunk sokmindent...
2012. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az orvosok a "köznép" szemében egy olyan elérhetetlen,sérthetetlen kasztot alkotnak,ami nem felel meg a valóságnak.Idealizálják nagyon sokan csak azért mert ORVOS. Elárulom,ez nem egyedi eset,el sem tudjatok képzelni mi zajlik ilyen helyeken...
2012. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Melyik kórház ez? :DD
2012. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
pozsonyi szívkórház
2012. júl. 8. 15:16
 28/28 anonim ***** válasza:
Ez Magyarország, k..k és patkányok.
2014. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!