Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod megígéri, h jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod megígéri, h jön szombaton de nem jön mert közbe jött valami, majd hétfőn jön de akkor sem. Mit tennél?

Figyelt kérdés

De ki hozza azt az egészből,h te vagy a hibás mert nem érezte,h érdemes legyen jönnie.

Miközben meg ígérte,h itt lesz

Én készültem gyertyák,be készítve a tűz

kedvenc teája az asztalon,és minden amit tudod,h szeret.

És nekem kéne bocsánatot kérnem ??

Na de miért ??


2012. jan. 24. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem oltottad le a hűtőben a villanyt!
2012. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eltévesztetted! Ő nem a párod, csak szeretnéd!
2012. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1;

A hűtőbe a pezsi volt le hűtve

és a lámpa nem égni szokott hanem világítani.


2;

De a párom és szeretném ha az is maradna sokáig.

2012. jan. 24. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja ezt? Mi a párommal ilyenkor vizsgaidőszakban távkapcsolatban élünk. Úgy jöttünk össze, hogy én elmondtam neki, hogy ha törik ha szakad nekem heti 2-3 nap kell, amikor látom, mert különben szó szerint képes vagyok belebetegedni a kapcsolatba. A múltkor 2 hétig tervezgettük, hogy de jó, ha jön itt lesz 4 napig, elmegyünk egy nap kirándulni, végre együtt lehetünk blabla. Majd kb utolsó előtti nap közölte, hogy jó csütörtökön eltud jönni hozzám, de pénteken haza kell mennie. Én átszerveztem a vizsgáimat hogy tudjon jönni már szerdán és a tervezett programunk is meg legyen csütörtökön, erre nem hajlandó reggel felkelni, hogy eltudjunk indulni időben. Én iszonyatosan kiborultam, felöltöztem, útra kész voltam, nyolcszor szóltam neki, hogy mostmár nem ártana felkelni, de sz*rt rám. Itt hagytam a francba, leköltöztem a nappaliba és vagy egy órán keresztül sírtam, hogy ennek a kapcsolatnak itt a vége, mert hogy ennyire magasról tegyen rám és az érzéseimre az ígéretei ellenére az mást nem jelenthet és a mai napig iszonyatosan rosszul esik ha erre gondolok.


Viszont az, hogy ennyire kiborultam és ugyan nem mondtam neki semmit, de elvonultam és sírtam ő pedig ezt látta amikor végre méltóztatott lejönni, az talán felébresztett benne valamit. Este azonnal megbeszéltük, hogy nekem miért esett ez is nagyon rosszul, hogy miért mindig nekem kell feláldozni a programjaimat, miért ez miért az miért amaz, stb. Azóta pedig már ő tervez előre, hogy mikor és hogyan találkozzunk legközelebb.


Mindegy, jól elkalandoztam. A lényege az lenne, hogyha most baromira rosszul is esik, hogy ez van, ha szereted, akkor ezt próbáld normálisan megbeszélni vele, hogy nincs baj, ha nem jön, csak akkor ne mondja azt hogy igen, vagy legalább telefonáljon oda előző este, hogy mégsem fog összejönni, mert így minden egyes alkalommal csalódsz. Nekem sem azzal volt bajom, hogy nem tudtunk elmenni a tervezett programra, hanem azzal, hogy ilyen jelenet miatt. Ha előző este azt mondja, hogy "fáradt vagyok, inkább kialudnám magam", akkor ez lett volna és ennyi... Nem kell túlbonyolítani a dolgokat! :)

2012. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez így van


Csak tudod mikor én ígérek meg valamit és nem teljesítem

azt hallgattam hosszú napokat.

de ez mindegy mert ő csinálta .

Én jobb szeretném közösen megbeszélni a programokat és a kirándulásokat ,de sokszor csak rám marad .

És ha nem megyünk valahová nincs program

akkor meg az van,h monotonok a napjaink ,

de ő még mindig nem tesz ellene pedig sokszor kértem és kérdeztem,h ő mit szeretne .

2012. jan. 24. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, te szerencsétlen, ne haragudj, hogy ezt mondom... de mintha magamat látnám pár éve. Totálisan alárendeled magad a pasidnak (nem a párod, ha a párod lenne, akkor egyenrangú fél lennél mellette), lebegtet, hülyít, te meg becsicskulsz neki. Magyarul: szopat téged, hülye kifogásokkal jön, hogy közbe jött valami, aztán képes azzal manipulálni (mert tudja, hogy odavagy érte), hogy te vagy a hibás, mert nem éreztetted, hogy van miért eljönnie hozzád. Ugyan már! te is nagyon jól tudod, hogy te mindent megteszel, ő meg szórakozik veled. Ez a kemény igazság. Ha most nem is akarod nekem ezt elhinni, pár év múlva belátod, hogy így áll a dolog. Miért? Mert kényelmes a pasi természetének, hogy van egy megalkuvó, mindig kéznél lévő, hót szerelmes barátnő... Bocs.
2012. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod de ebben az esetben én vagyok a PASI.
2012. jan. 27. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!