Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trololo1234 kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
van egy lány aki meg mondta hogy tetszek neki és neke is nagyon be jön de facebookon nagyon el vagyunk élőben viszont nem hogy tudnék jobban közeledni hozzá?
2012. febr. 29. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

ne beszéljetek fácsebúkon és akkor lesz téma élőbe is

bammmeeeeg ez a fészbúk

2012. febr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele de sajnos másik városban lakik és csak suli szünetekben tudom el csípni de még azt is ritkán :S
2012. febr. 29. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
és? legalább nem unjátok meg egymást, hanem alig várod h végre beszélhess vele
2012. febr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A baj a facebook. Rászocializálódtatok a virtuális világra. Kérdezd meg a szüleidet, hogy ők mit csináltak, amikor kapcsolatot akartak kialakítani valakivel. (Séta, fagyi, süti, mozi, nagy-nagy beszélgetések a parkban, biciklizés, titkos csókok a fűzfa takarásában, kacagva szaladni kézenfogva az esőben...)

Hívd el sétálni valami romantikus helyre. A kezdeti zavar után meglátod könnyen feloldódtok. :)

2012. febr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen annyi biztos hogy mindíg várom hogy beszélhesek vele de kicsit félénk csaj bár ahoz elég bátor volt hogy be valja tetszem neki :)


ez is igaz de a bőkkenő hogy 2 város van köztünk és sajna nem mindíg oldhat meg az átmenetel :S

2012. febr. 29. 17:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!