Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből a szerelemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből a szerelemből tartós kapcsolat, családalapítás?

Figyelt kérdés
Fél éve ismertem meg a páromat.Nem akartam komolyabban belebonyolodni az ismerkedésbe mert féltem ettől a kapcsolattol .A párom teljesen más világ mint én.Teljesen máshogy éli az életét mint ahogyan én.Nagyon helyes srác, kicsit "rosszfiú" alkat, a lányok oda vannak érte és ahogyan én látom neki ez tetszik.Persze erre mindig azt mondja, hogy én bebeszélem ezt magamnak. 28 éves és bár nekem folyamatosan azt hajtogatja, hogy ő már esküvőt akar és nagyon vágyik egy kisbabára. mégis néha nem ezt érzem.Nem volt még soha ilyen csajok kedvence pasim, és nem attól félek, hogy kevés vagyok neki, mert én azt gondolom mindent beleadok ebbe a kapcsolatba,de van bennem mégis egy félelem,hogy én csalodni fogok. Jobban kellene bíznom magamban, tudom. De ő olyan nehezen mutatja ki az érzéseit. Nehezen beszél róla,amikor pedig mégis beszélgetünk látom az arcán mennyire jol esik neki.Jól esne ha kicsit jobban kimutatná azt amit érez, mert ez tényleg nehezen megy neki.Mit gondoltok mennyire lehet tartós kapcsolata egy nyugodtabb, családcentrikus természetű nőnek egy " vagány" , "csajok kedvence" pasival.köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 28. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem családalapításon - és most függetlenül a pasid mentalitásától, életritmusától -, akkor szabad gondolkodni, ha már mondjuk egy évet éltetek együtt. Közös háztartásban, nap, mint nap. Mert még ennyi idő után is elő tudnak jönni olyan dolgok, amit nem is gondoltál volna.


37/F

2012. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért a pasik is kinőhetik ezt a "csajok kedvence" életstílust, nem feltétlenül marad mindegyik egy nőcsábász. Lehet, hogy tényleg családra vágyik, ez úgyis csak később válik el.

Amíg nem tett semmit ellened ne írd le, végtére is hogyan bizonyítson neked, ha esélyt sem adsz?

Az érzelmekről meg valaki tud beszélni, valaki nem. Ez később sem hiszem, hogy sokat fog változni, szóval be kell érned ennyivel.

2012. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, nem tett semmi rosszat amiért leírhatnám őt, csak furcsállom, hogy amikor a barátaival vagyunk akkor kicsit játssza a kemény fiút és akkor velem is másképpen viselkedik, amikor pedig kettesben vagyunk, kenyérre lehetne kenni. Ez lehet, hogy normális csak még számomra új dolog.
2012. febr. 28. 12:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit az is zavar, hogy ha lehetne garbóba öltöztetne mindegy milyen idő van, hogy véletlenül se legyen egy pici dekoltázsom se, nehogy bárki "szemet" vessen rám, szerinte nagyon szép nő vagyok, és ha például felveszek egy magas sarkú cipőt azért már megjegyzést tesz. Pedig ő igenis megnézi, a tűsarkú. nagymellű nőket, de ha rólam van szó teljesen kiakad ha kicsit nőiesebben akarok öltözködni, nem pedig melegítőben járni állandoan. De ha már a melegítő kicsit passzos már az is szemet szúr neki. Értitek ezt ?
2012. febr. 28. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Értjük. És te felfogod, hogy ez mind azért van mert szeret és az akarja, hogy csak az övé légy?
2012. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, de attól nem hiszem, hogy igy kellene viselkednie. Én nem öltözködöm kihivóan, és én sem zárom őt el a világ elől. Büszke vagyok rá,hogy olyan amilyen.
2012. febr. 28. 14:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2012. febr. 28. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!