Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi egy tartós kapcsolat titka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi egy tartós kapcsolat titka?

Figyelt kérdés
Azt leszámítva hogy 'szeretniük kell egymást'... Olyasmi, ami tényleg rajtuk múlik, mert az érzéseiket úgyse befolyásolhatják, de valamit csak lehet tenni...
2012. febr. 27. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elfogadd olyannak, amilyen.
2012. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Sok pia és szex!
2012. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
van is.az kell,hogy eggyikötök se akarjon még akkor se mást ha lehetne.akarni kell életetek végéig eggyütt maradni.
2012. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a 2. válaszoló féle komikat mellőzzétek lécci. :D Az ilyenek nem nagyon érdekelnek, bocsi...
2012. febr. 27. 20:46
 5/12 A kérdező kommentje:
3.nak: de az se tőlük függ nem? ezért tehetnek? ezt tudják befolyásolni? mert az érzéseik változhatnak.. és ha kimondják hogy örökké úgyse tudják betartani...
2012. febr. 27. 20:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne koncentráljatok görcsösen egymásra, hagyjatok szabad teret a magánéletnek.
2012. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TOMAtm ***** válasza:
sok empátia,türelem,kötél idegek.
2012. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom, őszinteség, összhang, vonzalom, jó szex.
2012. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a következőket alkalmazom: A tenyerem hordozom a párom, lesem minden kívánságát,még akkor is ha néha bunkó kretén állat vagyok, és egész nap ő jár a fejemben, (pedig nem két napja vagyunk együtt) ezek mellett ha elutazik, folyamatosan sóvárgok utánna.

Reggelit készítek neki az ágyban, ő finom meleg vacsorával vár engem haza. Imádja a virágokat, az édességet,táncot,a művészetet, ezeket nem csak ünnepekkor, hanem spontán is meglepem vele. Ő viszonozza nekem sport meccseken való részvétellel és még sorolhatnám.

Egy párkapcsolat 2 emberről szól, akik egymásért vannak, számunkra elképzelhetetlen egy 3. vagy 4. játékos bevonása. Ahol szerető kell ott süllyed a hajó...

22/F

2012. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
még nem volt kapcsolatom, tehát nincs tapasztalatom, de valahol hallottam, hogy legyél a leges-legjobb barátja a másiknak..;)
2012. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!