Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnátok a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a párotokat ilyen feltételekkel? (bővebben)

Figyelt kérdés

Nem derülne ki, mert a harmadik személy egy másik városban lakik.

Nem lenne érzelmi alapja a dolognak.

A harmadik személy önmagától ajánlaná fel a dolgot, nem nektek kéne elcsábítani.

(Teljesen fikciós kérdés, csak érdekel ki mit gondol.)


2012. febr. 26. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nálam nem attol fugg h megtudná e. hanem h nekem lenne e buntudatom hogy ezt tettem azzal akit szeretek imádok. ezt a kérdést tedd fel magadnak és hogy ér e annyit egy éjszaka? szerintem, de ahogy látod tesó, te döntessz!
2012. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tennék ilyet.
2012. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tennék ilyet. A házasságom a családom, a gyerekeim sokkal fontosabbak, mint egy ilyen "kapcsolat".

31/F

2012. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem a páromat akkor esélytelen
2012. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretem, jó vele a szex, tök értelmetlen lenne így megcsalnom.
2012. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Persze fikció... (Utána elmeséled milyen volt ha már idejöttél dicsekedni??) :D:D:D:D
2012. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
16/L vagyok (igaz ettől függetlenül megcsalhatnám a barátomat) de nem csalom meg, mert szeretem és képtelen lennék rá. Amúgy meg a kérdésre kéne koncentrálni nem azt találgatni ki lehet a kérdező mögötte.
2012. febr. 26. 19:11
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Még ha a párom évek óta impotens is lenne, meggondolnám, mit nyújthat egy ilyen kaland, amit a jobb kezem nem.
2012. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Többre tartom a párom, a kapcsolatom, és magamat is egy ilyen kalandnál.
2012. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

A baj általában nem azzal van, hogy ezzel a fickiós fickóval mit csinálsz. A baj a szabállyal. Ha elkezded, kicsit olyan, mint a kábítószer, sebezhetetlennek érzed magad, és hajt, húz a vágy, megint-megint, jó volt vele, itt máshogy csókolt, ott máshogy simogatott, pont kellett már. S aztán, amikor legközelebb lesz egy újabb fikció, csak közelebb, már nem más város, már talán kicsit csábítani is kell, már majd sokkal könnyebben megy majd.

Nem, nem hiszem, hogy jól tennéd, ha megtennéd. Van nálad térkép, hogy ha elindulsz valamerre, vissza is találj?

Igen, én megtenném, és tisztában vagyok vele, hogy mostantól mindenki jól megköpködi majd a válaszom.

Nem, nem hiszem, hogy ez csupa fikció. Jó lenne, ha elgondolkodnál azon, miért nem, lehet, megtudnál magadról egyet s mást (és ha van kedved, írd is meg, érdekel).

2012. márc. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!