Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha Facebookon megismerkedtek valakivel és 2hét után azt mondja, hogy találkozzunk az mit jelent? Meglehet bízni benne? És mi van ha átver?

Figyelt kérdés

Néha mikor beszélgetünk úgy érzem leszarja ezt az egészet olyan

furán viselkedik. Néha meg úgy él tudunk dumálni.

Ja és nagy a távolság ha taliznánk ott kéne aludnom.


2012. febr. 27. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Te a lány vagy a fiu vagy?
2012. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nee!! Ket het szerintem nagyon keves! Ott ne aludj! Miert nem megy el o hozzad? Miert Te mesz?!? Szerintem beszelgessetek meg, nem kell egybol durr bele. Ha komolyan gondolja tud meg varni! En semmikepp se tartom jo otletnek ezt az ottalvasos dolgot. 24/L
2012. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok ő a fiú. Persze szeretném már látni de nagyon félek,hogy pofára esem. Mi van ha nem is jönne el? Én meg ott alók egy idegen városba, potyára költöttem a pénzt meg szarul esne a pofára esés.
2012. febr. 27. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ott kéne aludnod? Ha találkozni akar, ő jön, és este szépen hazamegy, bármilyen messze is lakik.
2012. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először jöjjön a fiú, és még nem is kell fölengedni hozzád. menjetek el valahova a városba. A te városodba.

Mozi, ebéd, hasonlók... ne néptelen helyre és ne hozzád föl.


Aztán attól függ, hány évesek vagytok. Ha te 18 alatt, akkor ezt ismételjétek még 4-5 alkalommal, és csak utána jöhet fel hozzád. Ha lehet, még akkor se feküdjetek le... ismerkedjetek egymás testével, de még ne ilyen közelről.

Legyenek otthon a szülők is, ebéd, hasonló - aztán elvonulhattok egy másik szobába.

2012. febr. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már 20év fölött vagyunk.
2012. febr. 28. 09:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor kiegészítés:

"Ha te 20 fölött, akkor ezt ismételjétek még 1-2 alkalommal"

A többi ugyanaz marad.

2012. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!