Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év után is izgatottan várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után is izgatottan várom a telefonbeszélgetést vagy, hogy hétvégén találkozzunk. Már is van így vele?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy körülöttem az emberek már nem örülnek annyira egymásnak ha több ideje együtt vannak, maximum az első pár hónapban. Barátnőim is sokszor félvárról veszik a párjukat. Mi még mindig a kezdeti lelkesedéssel beszélgetünk este vagy szerintem még annál is több. Mintha egyre jobban szeretnénk egymást és egyre jobban ragaszkodnánk.

Veletek hogy van ez párok, akik több éve vagytok együtt?


2012. febr. 17. 21:07
 1/3 anonim válasza:
ez valszeg azt jelenti, hogy összeilletek én nagyon örülnék egy ilyen kapcsolatnak
2012. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi 4 éve vagyunk együtt, ebből már lassan 2 éve együtt is lakunk, mégis minden nap várom, hogy hazaérjek és megölelgessük egymást, ugyanolyan szenvedéllyel, mint az első hónapokban, hacsak nem jobban :)

És szerintem teljesen ugyanúgy vagyunk egymással, mint kezdetben, ugyanazzal a lelkesedéssel, órákat elvagyunk azzal, hogy csak csókolózunk, simogatjuk egymást. Próbáljuk mindketten minden nap meglepni egymást valamivel, kedveskedni. (nem ajándékra gondolok)

Ilyen egy jó kapcsolat, most gondolj bele, ami már 3 év után se ilyen, mi lesz mondjuk egy olyan párral 20 év múlva? Végülis bárkivel le lehet élni egy életet, csak érdemes e, csak azért, hogy legyen valaki...

2012. febr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi 2 éve vagyunk együtt, 11év korkülönbség van közöttünk amitől mindenki azt hiszi, hogy majd hamar elmúlik a lángolás, mert hogy nem egy korszakot élünk, meg 400 km-re van Tőlem, de minden héten ugyan olyan szenvedéllyel, és tűzzel várom haza, mint ahogy az első randinkat vártam! Bármilyen jó pasit látok, a Kedvesemet kezdem el megkívánni..és el sem tudnám képzelni, hogy bárki is profibb lenne az ágyban! Úgy hogy ha Veletek baj van, akkor valószínűleg velem is :)
2012. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!