Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljünk? Ne beszéljünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljünk? Ne beszéljünk? Találkozzunk, ne találkozzunk? Adtam neki egy esélyt, hogy bizonyítson. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Szóval másfél év után szakítottam a barátommal.Adtam neki egy esélyt,hogy bizonyítson,végül is azt várom tőle,hogy komolyodjon kicsit,gondolkodjon el,változzon.Nagyon megbántott...Minden percben vele lennék szívem szerint,de nem lehet.Ma beszéltünk pár szót,de én "büntetni akarom",hiányozzak csak neki,szenvedjen Ő is,ahogy én szenvedtem.Írta,hogy Ő ezt nem bírja,nagyon hiányzom neki,és így nem is tud bizonyítani,hogy jó úton jár,változtat,komolyodik,stb.De ha találkoznánk én nem tudnék máshogy viselkedni vele,nem megölelni,nem megcsókolni.
2012. jan. 11. 21:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Szóval Ő azt mondta,hogy ha nem beszélünk,nem találkozunk,nem tudja megmutatni,hogy változtat..
2012. jan. 11. 21:29
 2/2 anonim ***** válasza:
ha elhiszed neki, hogy megváltozott és be is bizonyítja, adj neki esélyt.
2012. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!