Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de ti nem gondolkodnátok el?

Figyelt kérdés

A srác akivel randiztam, míg velem volt két sms-t is kapott. Az elsőre vissza írt nem sokkal, ahogy megérkezett, este 10 után. Aztán jött még egy, azt csak megnézte, és éjjel válaszolt rá. Onnan tudom, hogy még beszélgettünk és miközben mentünk hazafele úgy vettem észre azzal foglalkozik.

Tudom, tudom, nem vagyok a barátnője és azt is hogy nem járunk, de nekem kicsit rosszul esik, hogy esetleg, rajtam kívül még másnap is csapja a szelet, és hogy az egész pont éjjel történik nem hiszem, hogy szimpla barát lenne. A legrosszabb, hogy nagyon félek attól, hogy megint átejtenek. Mit gondoltok?


2012. febr. 27. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na ez az! Én is úgy rákérdeznék, hogy ő hogy gondolja kettőnket??:D De aztán mindig befogom inkább a szám...:)
2012. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ameddig csak randizgatok, addig természetesen többen is vannak a kalapban. Ez nem probléma. Netes társkeresésnél mindenki így csinálja.

Amúgy vannak haverok, akik munka miatt keresnek éjszaka. Nekik azonnal szoktam válaszolni.

2012. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Honnan a csudából veszed, hogy nőtől jött az sms? Én randiztam úgy pasival, hogy közben a barátnőm folyamatosan érdeklődött, hogy mi a helyzet, és be is számoltam! :)
2012. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!