Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztotech kérdése:

Van egy barátnőm, akivel nagyon egymásra vagyunk hangolódva, szeretjük egymást, de amikor alszunk, nem hajlandó hozzám bújni. Ellök ha közeledek hozzá, azt mondja nem tud jót aludni ha mellette vagyok. A szex egyébként működik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
fürdesz te rendszeresen?
2012. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Peldaul en is igy vagyok, el sem birok aludni, ha valaki ram van bujva, ugy erezem nem kapok levegot, annak ellenere, hogy nem szorit magahoz meg semmi. Szoval ennek semmi koze hozzad, egyszeruen maskant nem tud aludni, nyugi
2012. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

büdös vagy.

vagy egyszerűen nem szereti, ha folyamatosan tapizzák, simogatják, vagy ha akárki a testközelében van.

2012. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt is ez van nálam, egy ideig bírom ha a barátnőm rám mászik, de engem zavar az alvásban, erről nem tehetek és ő sem. Van aki úgy tud csak aludni ha van helye hozzá, fogadd el és ne foglalkozz vele.
2012. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is meg tudok őrülni ha közel jön hozzám a barátnőm alváskor úgy hogy esetleg hozzám is ér. De csak addig gáz amíg a kapcsolat elején vagy mert nem tudod hogy hogy mondd meg neki kedvesen, hogy ne bánts meg, hogy csak úgy tudsz aludni hogy ha nyújtózkodsz ne akadj bele senkibe.
2012. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy csak én fogom fel ennyire tragikusan? De nekem ez fontos lenne, egyszerűen csak nagyon jól esik ha hozzám bújik, érzem a közelségét.
2012. febr. 25. 04:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen, én is olyan vagyok, hogy szeretek nyújtózkodni és én sem mindig bújok bele a barátomba. Azt is mondtam már neki, hogy egyszer le fogom lökni az ágyról!:D nem hitte el, hát egyszer tényleg lelöktem. Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni, csak értsd meg, hogy ő jobban szeret úgy aludni, ha nem bújik hozzá valaki folyamatosan! :)
2012. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek velük, már kicsit másként látom ezt innentől kezdve.:)
2012. febr. 26. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!