Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de ti nem gondolkodnátok el?

Figyelt kérdés

A srác akivel randiztam, míg velem volt két sms-t is kapott. Az elsőre vissza írt nem sokkal, ahogy megérkezett, este 10 után. Aztán jött még egy, azt csak megnézte, és éjjel válaszolt rá. Onnan tudom, hogy még beszélgettünk és miközben mentünk hazafele úgy vettem észre azzal foglalkozik.

Tudom, tudom, nem vagyok a barátnője és azt is hogy nem járunk, de nekem kicsit rosszul esik, hogy esetleg, rajtam kívül még másnap is csapja a szelet, és hogy az egész pont éjjel történik nem hiszem, hogy szimpla barát lenne. A legrosszabb, hogy nagyon félek attól, hogy megint átejtenek. Mit gondoltok?


2012. febr. 27. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, éjszakánként inkább a részeg haveroktól kaphat sms-t, mint egy másik lánytól.

Próbálj meg ne görcsölni rajta, mert nem éri meg.

2012. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Legalább mer nyitni a lányok felé. Nem rétem miért baj, ha nektek lányok is egy picit harcolni kell a másikért. A magyar lányok azért is ilyen unalmasak, mert bele vannak kényelmesedve a dolgokba (sajnos sok hülye fiú meg rátesz egy lapáttal még, azt hiszi a barátnő az egyenlő a kutyával).
2012. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

csak a haverjai érdeklődtek

előszőr, hogy te egyáltalán megjelentél-e

másodszor, hogy megvoltál-e ...

;-)

2012. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Lehet a haverjai írtak neki!A következő randi előtt kérd meg a barátnőidet, hogy írjanak neked sms-t :)
2012. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tényleg ebből ne csináljak ügyet? Csak elgondolkoztam, hogy közbe még kettőt tart talonba, miközben én vele randizok.

:D

2012. febr. 27. 11:29
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Én is 2 hete randizgatok egy sráccal! Ő is mindig smseket kap, vagy hívogassa egy csaj!Első héten méb visszaírt neki, meg felvette a telefont, de most már nem. Ha hívja lehalkítsa hagy csörögjön. Én úgy vagyok vele ha a másik csajjal akarna lenni akkor vele lenne és nem velem. Még mi sem járunk nem fogom felelősségre vonni hogy ki az a csaj, mit akar stb. Nem vagyok egy hisztigép :)
2012. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de a kérdezőtől meg a 6-os válaszolótól érdekelne, hogy randizgattok, és...honnan lehet tudni ha már együtt is vagytok?

Csak mert én is randizok egy sráccal. Csókolóztunk is, és a köv randin szájrapuszival köszönt...mégis az egyéb dolgokból teljesen egyértelmű hogy még nem tekint a barátnőjének! Honnan lehet tudni? Tudom hogy gyerekesen hangzik, pedig már nem vagyok az, csak volt egy 6 éves kapcsolatom és egyáltalán nem vagyok belerázódva az ilyesmibe...

2012. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát én sem vagyok nagy szakértő, egy komolyabb barátom volt eddig, na és vele is úgy alakult, ahogy most veled. Tehát haladtok a kapcsolat felé, még lassan közeledtek, az már jó, hogy szájra puszival köszönt. Még kell idő amíg kialakulnak a dolgok és bár még nem vagy a barátnője, de már több vagy egy randi partnernél én úgy gondolom. Egy idő után meglátod, elhív a barátaihoz, vagy valamilyen közös programra. Nekem azt hiszem akkor vált nyilvánvalóvá amikor elmesélte folyamatosan, hogy mit csinált és érdeklődött, hogy én mivel töltöttem a napot.

Amúgy ezzel a sráccal meg nem tudom:D Ő semmivel sem próbálkozik lehet nem is tetszem neki :D

2012. febr. 27. 11:56
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok :) Hát sajnos fogalmam sincs. Mi is már csókolóztunk többször, kézenfogva sétálunk stb. de nem tudom mikortól mondjuk azt hogy járunk. Mondjuk annyira nem is fontos nem szándékozom facebookon megosztani hogy kapcsolatban vagyok. Néha szeretném megkérdezni tőle hogy most akkor mivan, de nem akarom elijeszteni.
2012. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszi!:) Amúgy szerintem nem gáz ez h smst kapott és válaszolt, nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki!:)

Ti hogy ismerkedtetek meg?

2012. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!