Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt esélyem?

Figyelt kérdés

Nem szoktam lányok után futni, de ez a csaj totál megbabonáz és nem tudom miért.

Először csak barátkoztunk, én is úgy tekintettem rá mint egy haverra, aztán ahogy egyre többet beszéltünk meg találkoztunk, úgy kezdtem érezni, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk. A vicc, hogy általában a külső fog meg először, és csak utánna a belső, de itt most totál fordítva volt.

A gond, hogy miután elkezdtem kezdeményezni, és ő eléggé engedte, egyszercsak kaptam egy fejmosást tőle,hogy ugyan ő is úgy érzi, hogy egy hullámhosszon vagyunk, de már megmondta, hogy csak barátkozni akar. Ennek ellenére végig az volt az érzésem, hogy ő is nagyon jól érzi magát velem.

Én ekkor elmondtam, hogy én viszont nagyon szerettem volna megpróbálni, és, hogy bejön...ezután volt kb. 1 hét mosolyszünet, azóta újra legalább beszélünk, és úgy érzem egy kicsit normalizálódott a helyzet...

Komolyan mondom nem értem a nőket...mi kell nektek ahhoz, hogy egy férfi kelljen nektek? Jó a dumám, tényleg egy hullámhosszon vagyunk, jól érezzük magunkat egymással.

Ráadásul sikeres, eléggé jóképű és sportos vagyok. Eléggé kezdeményező is vagyok, szóval tényleg nem értem mire vár a csaj...


2012. febr. 27. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Van esélyed, csak talán túl gyors neki a tempód vagy túl hirtelen lenne a váltás.
2012. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
öregem jó kinézet ide vagy oda ha nincs szerelem akkor nem megy és kész.Lehetsz bármilyen kedves és döglesztő kell a nőnek az érzés is.És nálunk az egy hullámhossz általában nem csak azt jelenti, hogy jó kapcsolat lenne ebből, hanem azt is hogy jó barátság:( a Nők téves elképzelése, hogy lehet férfi és nő között csak barátság ez van:P
2012. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miért engedte a kezdeményezést (ölelést, simogatást), legalábbis egy bizonyos ideig?

Nagyon közel voltam hozzá, hogy most akkor a következő alkalommal, amikor kettesben vagyunk megcsókolom, amikor megkaptam.

2012. febr. 27. 11:41
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen volt az a simogatás?
2012. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom van számára valami gátló tényező, amit nem osztott meg veled. Van benned valami/vagy hiányzik belőled valami, ami miatt nem tud elképzelni párjaként.
2012. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát, arc, haj, comb külső
2012. febr. 27. 11:55
 7/9 anonim ***** válasza:
hát haver,velem is hasonló a helyzet...én nekem az a szerencsém,h találtam másik lányt, ezzel amelyik csak hülyített,most megszakítottam a kapcsolatot.
2012. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát csak élvezte a társaságodat semmi több, szerette hogy valakinek tetszik,de amint érezni is kezdtél iránta valamit beijedt, az ilyet jobb hagyni a csudába mondd meg neki hogy mit érzel és ha ezt nem tudja elfogadni akkor jobb nem találkozni vele, mert csak kínos csend lesz a vége
2012. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és ilyen simogatásokat engedek a hozzám közel állóknak. Ez valakinél természetes. Ebből még nem kell rögtönarra gondolni, hogy úgy tetszel neki.
2012. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!