Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem nála?

Figyelt kérdés
Kavartunk egymással vagy két hónapig( nem jöttünk össze, nem is jártunk csak kavartunk), aztán volt egy kis szünet és most meg az van, hogy direkt elkerül ha meglát, és egyszer odajött hozzám és azt mondta hogy mostantól ő kerülni fog engem, mert neki így jó és én sem keressem. Nem értem honnan jött ez a látványos kerülési mánia, kb úgy kerül mintha leprás lennék, pedig előtte nagyon jól megvoltunk...mindenkivel beszélget, mindenkivel jól kijön. Nem értem a kerülését, kérdezem mi baja, mondja hogy semmi...csak ő most kerülni akar...
2012. febr. 26. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Miért akar kerülni ennyire? Ez olyan gyerekes, meg olyan "gyanús"
2012. febr. 26. 17:23
 2/4 A kérdező kommentje:
19 L
2012. febr. 26. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ízlet a leves és most jön még csak a fekete leves. Amúgy lehet öngyilkos lesz. Jobbat nem tudok írni.
2012. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes...felettébb érdekes...én fiú vagyok...és 2 hónapig kavartam egy lánnyal...jól megvoltunk,és tényleg nem lett belőle semmi...és én is most közöltem vele,h kerülni fogom...


Az én okom a kerülésre annyi,h az utóbbi hetekben,amikor odamentem hozzá borzasztó rideg és távolságtartó volt velem,ha beszéltem hozzá,nem nézett a szemembe...

Régen mosolygott,vidám volt,a mosolyával vett le a lábamról,most meg mint valami kriptaszökevény ,egyszerűen nem értem, próbáltam mondani neki,h mitől lett ilyen kedvetlen mostanában,de nem nagyon kaptam választ...egyszerűen felidegesít,ha nem néznek a szemembe...ja meg egy buliban is találkoztunk,ott is tök elutasító volt,amikor odamentem hozzá, hát én ebből azt szűrtem le,h nem tart igényt a társaságomra, meg én így már nem érzem jól magam a társaságában, ezért úgy döntöttem,h innentől elkerülöm,mert nem tudok vele mit kezdeni...már más lányok után kacsintgatok,de ha még időben megváltozik,akkor talán még lehet esélye...


nemtom a te eseted mennyire hasonlít,de remélem azért segítettem....

2012. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!