Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még esélyem nála? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála? Vagy jó elcsextem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon bejön nekem!Egy ideig kerülgettük egymást, jól érzem magam vele, kölcsönösen vonzódunk egymáshoz.Csóknál több nem volt köztünk, ugyan akkor nem is ígértünk egymásnak semmit!

Ő szakított az akkori pasijával, azután én is a barátnőmmel (mert már nem szeretem, nem vagyok boldog vele, nem működik...).

De nem ment könnyen a szakítás, jöttek a lelkis, sajnáltató beszélgetések. Akkor hirtelen másképp éreztem, jó volt látni és beszélgetni vele..., úgy gondoltam csak érzek még vmit iránta, ha ezt váltja ki belőlem!A másik lányra is gondoltam> ilyen még nem volt, de döntésképtelen voltam!Néhány nap múlva kibékültem vele. Közöltem a másik lánnyal (normálisan kezelte, nem volt bunkó, "elfogadta").

Nem keressük egymást. Nem tudom, hogy jól döntöttem e, bizonytalan vagyok! De mikor meglátom, mint akit elvágtak!Ő jár az eszembe, a szeme, a beszélgetések, az együtt töltött "lopott"idő!

Mikor beszélgetünk, ugyan olyan aranyos és mosolygós mint előtte és érzem nem vagyok én sem közömbös neki.

Hogy mért nem keresem? Azért mert talán rossz néven venné, hogy a döntésem után még "zaklatom"!Még nem tudok kilépni a kapcsolatból, addig meg nem akarom "zavarni"! Most hogy nem keresem, azt gondolhatja hogy nem akarok tőle már semmit!Pedig igen! Azt meg nem várhatom el tőle, hogy várjon rám, miután volt lehetőségem és nem éltem vele!

Mit tanácsoltok? Volt már vki így?


2012. febr. 17. 19:02
 1/1 étoile et lune ***** válasza:

Mit gondolsz, szerelem ez, vagy csak fütyi után menés? Gondolom, tizenéves vagy, szóval... Ha már most másfelé kacsintgatsz, ne maradj sajnálatból a barátnőddel, ha már el kell gondolkodnod azon, tényleg szereted-e. Természetes, hogy neked is rossz érzés a szakítás, s*ggfej lennél, ha utána rögtön tudnál nevetgélni.

Ha a másik csajon még mindig látod, hogy bejössz neki, akkor szerintem van esélyed még mindig, kivéve, ha nagyon büszke a lány, akkor elúszott már. Szerintem én is elúsznék.

Na de ezt csak Te tudhatod, de vigyázz, két szék közé esni se nagy poén. Habár az egyiket már úgyse szereted..

2012. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!