Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Szerelmi háromszög!? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet lényege, hogy úgy egy hónapja a pasim legjobb barátja egy bulin elég szépen rámozdult. Nem történt semmi pár lopott érintésen és félreérthető beszólásokon kívül kívül, de a lényeg, hogy nekem jól esett. Azóta gyökeresen megváltozott a haverral a kapcsolatom: sokat chatelünk, természeten félreérthető hangnemben, folyton nálunk lóg és ilyenkor mindig keressük a pillanatot hogy lopva egymásra nézzünk. Látom a szemében, hogy vágyik rám, rám a legjobb barátja nőjére. DE ugyanakkor a srác nem olyan, hogy elárulja barátját egy fellángolás miatt, a barátnőim szerint ez nem is csupán az-szerintük szerelmes belém, és az az igazság, hogy én is kezdek valamit érezni iránta.

Tegnap viszont a pasim féltékenykedni kezdett a srácra és mikor ezt megemlítettem a fiúnak azt mondta, hogy soha nem tenné ezt meg a barátjával.

Én fogtam fel a dolgokat hülyén vagy mi? Azt hittem érez valamit?

Vagy ugyan érez de fontosabb neki a barátja mint egy kaland?



2012. febr. 27. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A srácnak legalább van gerince. Te meg gondolkozz el rajta h mennyire szeretheted a párod h ha már így elcsábulsz.

Arany szabály ami mindkét nemre érvényes: Haver ex, jelenlegi, jövendőbeli partnere és minden rokona TABU

2012. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerelemben-háborúban: nincsenek szabályok. Minden emberi kapcsolat más. Szerintem várj egy kicsit és akkor legalább azt megtudod, hogy benned mi van. Légy őszinte és légy hű magadhoz! Ha váltani akarsz, legyél bátor, ha maradni akarsz, koncentrálj a kedvesedre és szeresd nagyon! Sok sikert!
2012. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod ,elgondolkodtató :)
2012. febr. 27. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!