Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm összejöttek a volt barátommal a hátam mögött. Az exemmel mindig jó kapcsolatom volt, mindkettőcel rengeteg időt töltöttünk együtt. Szerintetek is aljas húzás tőlük?
2011. dec. 16. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
mivel már az exed, ezért semmi közöd hozzá
2011. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha most neked van párod, különváltok de utána is napi szinten tartjátok a kapcsolatot, el tudod képzelni a legjobb barátoddal/nőddel? Most komolyan. Vagy abszolut etikusnak érzed hogy lenyúld a legjobb barátod/nőd exét, úgy hogy közben a kapcsolatukat végignézted? 2 éves párkapcsolat és 4 éves barátságról van szó!
2011. dec. 16. 09:14
 3/9 anonim ***** válasza:
tedd túl magad rajta. ők már csak a barátaid
2011. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel a legjobb bnőd, így ez egy gerinctelen húzás. Sztem szard le a fejüket.
2011. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöma választ! Bàr letudnám, mert minden nap kell igy is találkoznunk mivel ugyanarra az egyetemre járunk, és ugyanabba a kis zárt egyetmi csoportba is beletartozunk, tehát nincs ahogy elkerüljem azt, higy lássam, ahogy egymást nyalják az orrom előtt. Van amikor titkosan és visszafogottan, és van, amikor nyiltan is.
2011. dec. 16. 09:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már az exed, de szerintem ez undorító, egy "legjobb baráttól". Én soha nem jönnék össze a legjobb cimborám exeivel, ő sem az enyémmel. Esetleg, ha úgy lenne a dolog, hogy áldásod rájuk vagy még te is próbálnád összehozni őket, mert annyira nem zavar a dolog, akkor oké. De hát...nem tudom nekem ez b.aszott fura így. F/23
2011. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelmi háromszög, mert már nem vagytok együtt. Amúgy meg lehet, hogy bizonyos szempontból inkorrekt dolog a barátnődtől, de ettől még semmi közöd az ő szerelmi életéhez. Az exedéhez meg főleg.
2011. dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 konnerth ***** válasza:
Némileg bunkó dolog volt tőle. De ahogy fogalmaztál hogy lenyúlta az exedet...Ha már az exed akkor nincs mit lenyúlnia. Nem volt túl szép tőle hogy ezt csinálta. De attól függetlenül az exed már nem a te pasid. Az exed csak volt a pasid akire ezek után már bárki rá hajthat. Csúnya dolog volt de te sem bosszantkodhatsz miatta mert már ahhoz a fiúhoz semmi közöd ha csak barátok vagytok.
2011. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nálunk tabu.

Nem szimpla bunkóság.

2011. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!