Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
16/F vagyok van egy barátnőm ő 17/L.Nem kérek trollkodást tudom nehéz eset vagyok ! Elég nagy szerelmi háromszögben vagyok.Barátnőmmel 12 hónapja járok.Amit tudni kell róla:Nem ismer el..(rapper vagyok)Féltékeny,megcsalt már,néha elég bunkó tud lenni,mert ő gazdag,nekem még néha nélkülöznöm kell dolgokat,hisztis.. a másik lány meg gyönyörű szép,jó fej,elismeri a zeném és a stilusom,és minden jó vele..Megcsaltam a barátnőm ezzel a csajjal.(nem tud róla a barátnőm) Halálosan szerelmes belém a csaj,bármi áron megszerezne,de nagyon fáj neki,azthiszi csak szivatom pedig szeretem..a barátnőm iránt meg már nem tudom mit érzek.. kötödés,meg a szex szerintem..Még azért is lenéz,hogy én szakközépbe járok ő meg a városunk elit gimijébe.. MIt tegyek? nem tudom hogy döntsem el hogy melyik lányt szeretem jobban..?!
2012. jan. 6. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátnőd nem ismeri el a rappet akkor küld el neki a BeerSeeWalk - Pics@ számot, és érteni fogja h dobtad, és utána egyenes út a másikhoz :)
2012. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 csokii meov ***** válasza:
Hát figyelj ha már így elismered h a barátnőd hisztis a másik lány meg jófej, kedves meg még nem tudom mi válaszd azt a lányt akivel megcsaltad barátnődet. (a bartnőd biztos h csak kihasznál téged és még csak nem is szeret)
2012. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy a házi k***a, vagy a kedves csaj aki magadért szeret? Hm, fogós kérdés.
2012. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Leírtad. :) A barátnőd iránt már nem tudod mit érzel. Kötődés, szex. Hagyd ott, aztán ott a másik lány, akit szeretsz és ő is szeret téged. :)
2012. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Barátnőm is szeret,én is őt valamilyen szinten,de nem tudom félek dobni.. fura lenne nélküle..:/
2012. jan. 6. 15:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű. Hagyd ott a csajod, nem kell túlbonyolítani, mondd meg, hogy már nem szereted, nem jó vele, és megismertél egy lányt, akit szeretsz. Szarul fog neki esni, de így járt. Ez a legbecsületesebb út, amit (mostmár) járhatsz.
2012. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
sz@rt a polcra
2012. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
dobd ki az előzőt gyere össze emezzel
2012. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mért vagy még mindig a barátnőddel? Azt hiszem egyértelmű, hogy te se szereted őt, ő se szeret téged.

Meg ha két embert szeretsz akár akkor legyél a másodikkal mert az elsőt nem szeretted annyira, hogy ne szeress bele a másikba...

2012. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne félj semmitől! Ha a másikkal sokkal jobb és mivel szemét módon megcsaltad és ő is téged, akkor mi értelme van az egésznek?
2012. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!