Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor tudom, hogy ebből nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudom, hogy ebből nem lesz semmi?

Figyelt kérdés
Randiztam egy fiúval és nem igazán beszéltünk utána. Konkrétan ez volt az első randi, viszont előtte már találkoztunk megbeszélve. Utána mondta, hogy jól érezte magát, és megismételhetnénk. Viszont msn-en sem ír rám, pedig ott kommunikáltunk eddig. Mondjak le róla? két nap telt el azóta. Mit gondoltok?
2012. febr. 26. 22:00
 1/6 Zslt ***** válasza:
Lehet h beteg lett.. Lehet h elromlott a számítógépe.. Lehet h megbántottad. Regeteg minden történhetett ami miatt nem kereshetett.
2012. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát egyik sem lehet amit felsoroltál. De mennyi idő után tudom, hogy ennek annyi?
2012. febr. 26. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj rá,és megtudod..
2012. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy én elég sokat nyitottam felé, a saját korlátaimat is sokszor felrúgtam. Ha nem keres akkor nekem egyértelmű, hogy részéről nem téma a dolog. :)
2012. febr. 26. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még várd meg a jövő pénteket.Ha találkozni akarna,akkor hétvégére csak kitalálna valami programot.Viszont te ne kezdeményezz.Amúgy meg nálam már eleve kiveri a biztosítékot, hogy milyen gáz, hogy msn-en kell ilyesmit megbeszélni.Akkor már inkább telefon....
2012. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj nem erről van szó, telefonon is beszéltünk. De msn-en is tehát most ezért is furcsa. Tehát akkor jól gondoltam, hogy jobb ha nem én keresem. Ha akar és szeretne tőlem valamit, akkor nem esne nagyból, hogy kezdeményezzen.
2012. febr. 26. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!