Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg? Ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg? Ebből nem lehet semmi?

Figyelt kérdés
Hogyan hódítsam meg a lányt? Régóta ismerjük egymást, de bárhogy próbálom a témánkat e felé pörgetni valahogyan teljesen máshol lyukadunk ki. Szóval sajnos barátként tekint rám :( Legyetek szívesek adjatok tippeket, hogyan vezessem rá... Sok dolgot kipróbáltam de szinte mindig megtalálja azt a "kis kaput". Lehet, hogy ebből nem lehet semmi? Sűrgős lenne :)
2011. júl. 5. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem lenézésből kérdezem, úgy könnyebb belelátni a lány fejébe, és válaszolni. :)
2011. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy tinédzser :D (a fiatalabbik :))
2011. júl. 5. 23:38
 3/12 anonim ***** válasza:

bókolj neki, flörtölj vele. nem kell magatokra terelni a szót. ne dumálj, cselekedj.

mondd neki, hogy milyen csinos ma, találkozzatok sokat, nézz a szemébe, mosolyogj rá állandóan.

én ilyesmiket tudok javasolni remélem segítettem :P

16/L

2011. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

@16/L

Én próbálom de nemigazán látok tőle bármi ezt kicsit is viszonzó jeleket... Ezért gondoltam arra, hogy fölösleges erőlködnöm.. :S

2011. júl. 5. 23:41
 5/12 anonim ***** válasza:
14? :D Velem is hasonló helyzet van, csak én nem tudom, hogy a fiú mit is akar, mert nagyon zavaros. Barátok vagyunk. Néha így viselkedik, néha úgy. Szerintem élőben kéne kialakítanod a helyzetet amikor meg tudjátok beszélni. Én interneten egészen biztos kitérnék a válasz elől, ahogy eddig is tettem, mivel volt már, hogy csak azért kérdeztek tőlem ilyet, mert kíváncsiak voltak a véleményemre. Köszi. :D A lényeg, hogy hívd el valahová. Ennyiből még nem következtethet semmire, lehet, hogy barátilag hívod el. Élőben könnyebb lesz, de mindenképpen látszódjon, hogy komolyan gondolod. Mondhatnál neki valami olyasmit, hogy te el tudnál képzelni minket együtt? MErt ha igen, akkor lehet több is a kapcsolatunkból, ha pedig nem, akkor marad így. Hajrá! :)
2011. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát nem tudom akkor... :S

még próbálkozz kicsit. ha tényleg semmi akkor szerintem hagyd. ilyenkor mikor ennyire belezúgsz valakibe nem is veszed észre, hogy hány másik lánynak jössz be és még csak nem is gondolnád, annyira csak az adott lányra koncentrálsz. ha nem aktív a lány, akkor szerintem hagyd, és járj nyitott szemmel

16/L

2011. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kalkuláld bele, hogy lehet a barátságotok bánja, ha nyomulsz. Viszont egyszer élünk, tehát ha úgy érzed, van valami komoly, ami viszonzásra lelhetne, akkor uccu neki, különben évek múlva is bánni fogod, hogy most nem tetted meg. Üljetek le csak kettes haverok nélkül, és vázold fel neki a dolgokat. Ha ő is hasonlóképpen érez, nem fog terelni. Ha kiskapuzik, akkor ne erőltesd....

Sok sikert!

L/20

2011. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

16/L köszi a segítséget megpróbálom.. :)

20/L Énis ettől félek, hogy a barátságunk bánja... Hiába élünk egyszer, hogyha évek óta az egyik legjobb barátom... (pontosabban 4éve) Ekkora barátságot nemigazán merek kockáztatni...

2011. júl. 5. 23:47
 9/12 anonim ***** válasza:

igen. egyetértek 20/L-al. szerintem maradjatok barátok főleg ha még fiatalok vagytok gondolom 14 körül lehetsz :)

várd ki a végét. lehet később több is kialakulhat akár örök szerelem addig meg nyitott szem :P

16/L

2011. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hagynom kéne a fenébe.... Minden esetre rá szánok még 1-2hetet bókolgatok stb.. aztán megpróbálom egy randira.. Ha mégsem akkor meg.... Hát ez van...
2011. júl. 5. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!