Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Beleszerettem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem, de tudom hogy ebből nem lehet semmi.

Figyelt kérdés
Szóval, úgy kb. fél éve megismertem egy fiút, aztán felvette velem a kapcsolatot neten, meg találkoztunk is, sőt hallottam másoktól is, hogy szeretne tőlem valamit és szerelmes belém. Mostanába nemnagyon keres, bár szoktuk egymást látni, olyankor beszélgetünk mindig. Viszont ő az a tipikus, minden héten másik lánnyal "kavarós", minden héten bulizós, komolytalan típus, akiről azt sem hiszem el, hogy tudna egyáltalán szerelmes lenni, azt meg végképp nem tudom hogy én mit tehetnék.
2011. máj. 7. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod akkor felejtsd el, minek mész olyan utàn, amikor nem érdemel meg.
2011. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Az én párom is ilyen volt amíg össze nem jöttünk,aztán megváltozott.A kapcsolatunk elején volt pár zökkenő(nem vészes,csak pár összezörrenés),de tisztáztunk mindent és boldogok vagyunk.1kezemen nem tudnám megszámolni hány nője volt...talán még kettőn sem:D
2011. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyi kételyed van szakits ne gyötörd magad.
2011. máj. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amit a 00:02-es írt, az szerencsés, de elég ritka eset :/ Ha már hanyagol téged, felejtsd el, és nézelődj más után :)
2011. máj. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem kitartás, várj még rá pár hetet,hónapot. Ha viszont nem lesz semmi.., akkor próbáld meg elfelejteni:S
2011. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!