Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek elmennni wellnessbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek elmennni wellnessbe vele, mert nem vagyok megelégedve a testemmel? Mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác ismerem régóta, már alakulgat a dolog, eljárunk ide oda, csókolózás, összebújás, stb. Még nem feküdtem le vele. Nem vagyok vékony, kicsit husisabb vagyok. Főleg a hasammal nem vagyok megelégedve a többi oké. Már mondogassa pár napja hogy mennyünk el fürödni valamerre, de én nem merek bikinire vetkőzni előtt :( Mit csináljak? Mit mondjak mért nem megyek el vele ha megkérdezi?
2012. febr. 26. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
elégedj meg a testeddel.
2012. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1. Küldj egy képet!

2. Menj el vele, különben soha nem fogsz és neked is meg neki is rossz lesz!

3. Nem lehetsz csúnya, ha imád téged és oda van érted!

2012. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

First world problems...



Az még egyszer nem jutott eszedbe, hogy ha nem vagy megelégedve a testeddel, akkor javítasz rajta?

2012. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mutass magadról képet és megmondjuk ,hogy van e aggodni valód.
2012. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 lila nyuszi ***** válasza:
Mozogj, fogyj le.
2012. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába diétázok, tornázok nemnagyon megy le...Gének sajnos :(
2012. febr. 26. 21:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Képet kérek.:-)
2012. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ma 21:13 küldtem képet
2012. febr. 26. 21:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem kapok?:)
2012. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul csinálod, olyan nincs, hogy valaki nem tud lefogyni, hacsak nem te vagy az egyetlen ember a Földön, aki zsírt szintetizál a semmiből. És nem tornázgatni kell, hanem aerob edzést művelni.
2012. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!