Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a férfiak hogyha egy nö felveszi a polojukat vagy az ingüket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én utálom...én se veszem fel a melltartóját, szóval hagyja a cuccom.
2012. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
pl jól áll a nőnek.
2012. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés én se tudom de számomra izgató :)
2012. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 10inchhero ***** válasza:
mert általában a srác cuccai nagyobbak és határozottan jól áll egy csajnak, ha csak abban a pólóban van :D persze csak otthon :D
2012. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%

hülye szokás, mert az amerikai filmekbe de szexin van beállítva és akkor már minden bájgúnár nő azt hiszi, hogy ő is szuper modell ha belebújik a hapsija pólójába


A férfiak meg azért szeretik, mert a löttyedt csöcsű csajuk meztelen testét nem kell bámulni

2012. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolsó: de béna alak vagy, nem mondom :D


na mindegy: kérdező, én pl szeretek pasicuccokba bújni, itthon is mindig régi pasicuccokban vagyok (amik mások szerint is jól állnak), meg szeretem a barátaim óráját hordani, mert az olyan nagynak tűnik a kicsi csuklómon. :) egyébként azt mondják, szexi, ha férfi ingben vagyok.

2012. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

17:39

persze, hogy jól áll rajtad a férfi ruha ha a tested is olyan mint egy férfié

2012. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól eltöltött éjszaka után olyan, mint meghódított hegycsúcson a zászló =)
2012. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nem olyan a testem 70%-os. :)


nőies az alkatom, már amennyire egy korombeli huszonévesnek lehet, tehát nem panaszkodom. :P ha elképzelni sem tudsz egy olyat, h nőn jól álljon egy férfiing/póló, akkor

a, nem vagy túl nagy képzelőerővel megáldva

b, a te cuccaidat még nem vette fel senki.

2012. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk a pasim azért szereti merthogy jól áll rajtam, meg ha rajtam van átveszi az illatom.. És így úgy érzi búcsúzás után mintha melette lennék szerintem cuki de én nemnagyon szeretem felvenni a cuccait
2012. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!