Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az életemben, minden percben szinte együtt vagyunk, és ha el kell egymást hagynunk pár órára, akkor nagyon hiányzunk egymásnak, két hét után lehet tudni, hogy ez igaz szerelem?Eddigi kapcsolataim arról szóltak, hogy hetente találkoztunk, vele pedig egészen más. Ha itt van, ha rá gondolok, ha csak ránézek, ha nincs velem, ha csak meghallom a hangját, a szívem egyszerre ver lassan és hevesen, és úgy érzem menten elszállok mint a szerelmes filmekben, és ő is azt mondja soha nem akar elveszíteni és örökké velem lesz. Ez tényleg ennyire igaz és tiszta szerelem, vagy még nem lehet megállapítani?Ha elveszíteném nem bírnám elviselni belegondolni se merek, nem akarok benne csalódni, tudom hogy még ölni is képes lenne értem, és senkiért nem hagyna el, azt mondta és bízok benne. Vélemény?
2012. febr. 26. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
2 hét után mi mondjuk meg, hogy igaz-e???
2012. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak véleményt kértem, hogy lehet e igaz szerelem...
2012. febr. 26. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:

lehet

de két hét után ne várj csodás

majd ha 2-3 év után is ilyen/ vagy hasonló

2012. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, de két hét után ezt még neked se lehetne tudni, nemhogy nekünk.

Viszont van egy jótanácsom: ne azt akard kikutatni, hogy igaz szerelem-e, meg hogy meddig fog tartani! Inkább élvezzétek az együtt töltött időt, ismerjétek meg egymást, csináljatok közösen sok mindent, aztán az idő vagy meghozza amire vágysz, vagy nem. De előre ilyeneken agyalni felesleges.

2012. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és igazatok van tényleg!
2012. febr. 26. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak fellángolás. 2 hét alatt nem lehet igazán megismerni valakit, és mint tudjuk, amíg nem ismered a másikat, addig nem is szeretheted igazán. Egyelőre ne éljétek bele magatokat, mert lehet, hogy hamarosan csak úgy elillan.
2012. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban felmerült benned kérdésként, hogy ez szerelem-e, akkor a válaszom nem.
2012. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 hét az rövid még ahhoz hogy ezt meg lehessen mondani.lehet hogy komoly lehet hogy nem.még 1 hónap aztán kiderül.
2012. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, igazából már hamarabb is ismertem, én már akkor is szerettem, és ő is csak nem mertem hozzá oda menni, inkább elbújtam meg ilyesmi majd megbeszéltük egyszer hogy találkozunk, így is történt, azután hosszabb időse ismét nem láttuk egymást, aztán pedig megtörtént hogy újabb találkozás, ekkor jöttem vele össze...
2012. febr. 27. 15:55
 10/10 anonim válasza:
lila köd ;))) azért élvezd
2012. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!