Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék magamnak pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak pasit?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyon rég óta várom, hogy legyen valakim, de eddig sehol sem találok... hol kereshetnék, egy olyan fiút aki kényeztetne a csókjaival és törődne velem?
2012. febr. 26. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még vár 3 évet legalább.
2012. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én se találtam még senki pedig idösebb vagyok 17/f
2012. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy divat lett, hogy valakinek 12-13-14éves korában lesz valaki...aztán egyből már sex...stb!Szerintem ráérsz még..nekem 16.17évesen volt elöszőr úgy konkrét fiúm..aki nem 1-2napig/hétig volt velem!
2012. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok senkivel lefeküdni 18 éves korom előtt!!

Nekem nem a sex a lényeg!

Csak annyit szeretnék, hogy valaki szeressen.

2012. febr. 26. 12:11
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem akarok senkivel lefeküdni 18 éves korom előtt!!"

sokan mondják ezt,de hidd el máshogy fog alakulni. előre mondom, 16-17 évesen már szexelni fogsz te is (mondjuk ez nem feltétlenül baj,ha akkor érett leszel és lesz rá megfelelő partner)

2012. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem olyan ember vagyok aki mond valamit és nem tartja be.
2012. febr. 26. 12:36
 7/9 anonim ***** válasza:
dagi vagy?
2012. febr. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem!
2012. febr. 27. 16:35
 9/9 anonim válasza:
Szia! :) Szerintem mi egymást keressük, mert én is nagyon szeretnék már 1 barátnőt akit szerethetnék és ő is szeretne engem. :) Csak eddig nem jött össze :(. Hova valósi vagy? Ha gondolod irj pm-et. :)
2012. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!