Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlik el a szerelem?

Figyelt kérdés

2 év után a barátom azt mondta, hogy nem szeret. Azt mondta, nincs oka, csak elmúlt...


19/L


2012. febr. 26. 05:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Törvényszerűen elmúlik. Az okosok szerint max 3 év...

De ígyis-úgyis vége lesz egyszer. Utána pedig jön a sima szeretet és ragaszkodás. Ha ez valakinek nem elég, hát sokáig fogja keresni az igazit... Ha pedig a szerelemmel együtt minden elmúlik, hát akkor sajnos ez van...


Szerintem emiatt nem kell aggódnod, ha továbbra is veled szeretne maradni.


21F

2012. febr. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Macs1209 ***** válasza:

A szerelem kiváltó oka a hormonok. Ez a hatás idővel elmúlik. Vagy átalakul szeretetté, ragaszkodássá (a-

hogy előttem szóló írta), vagy vége, nincs kötődés

és jobb külön úton járni.

2012. febr. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem aggódnék, ha biztosra tudnám, hogy velem akar maradni. Azt mondta, szeretne velem maradni, mert kellek neki, jól érzi magát velem, pár órával később meg azt, hogy igy nincs sok értelme a kapcsolatunknak. És ez a két változat követi egymást folyton, egyik percben velem akar maradni, másik percben meg arra hivatkozva, hogy igy csak mindketten szenvednénk, nem. :(
2012. febr. 26. 05:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Magyarán nem tudja mit akar. Hát minden esetre nem túl bíztató előjel. Azonban ezt magában kell lerendeznie.

Egy kis időt adj neki, aztán idővel elválik mi lesz. Te meg próbálj inkább pozitívan gondolkozni, mutasd ki, hogy szereted :) Az sokat segít...



21F

2012. febr. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Macs1209 ***** válasza:

Nézd, ennek az okai:

- Szexuálisan kellesz neki

- "Már megszokott"...


2 éves barátságot is nehéz "leépíteni", nemhogy pár-

kapcsolatot ahol érzelem volt/van.


Amúgy meg döntse már el, mit akar, teljesen bizonytalan

ember benyomását kelti.. Ez esetben jobb, ha nem maradsz

vele.

2012. febr. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezekre én is gondoltam, hogy megszokta, hogy egy biztos pontként ott vagyok mellette... Csak nehéz, mert engem teljesen váratlanul ért ez az egész. Az elmúlt 1-2 hónapban jobban, mélyebben beleszerettem, mint eddig szerettem. Szóval én szerelmes vagyok. :(
2012. febr. 26. 05:30
 7/8 anonim ***** válasza:

jajj szegénykém :( őszintén átérzem amit most érzel. fél éve nálunk is ezt volt..szakított...


remélem Ti tudjátok rendezni..ha mégse akkor sok erőt és kitartást kívánok.

2012. febr. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is nagyon remélem. :( És sajnálom...:(
2012. febr. 26. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!