Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit csináljak? :|

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit csináljak? :|

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit úgy érzem tényleg megtudnák szeretni. És hát ő is küld olyan jeleket amik egyértelműen arra utalnak hogy én is bejövök neki, de van egy ,,barátnőm" aki mostanbán teljesen kicserélődött és minden fiúra rámászik, és ha elmondanám hogy nekem ez a fiú bejön biztos lennék benne, hogy ő egyböl lecsapna rá :|
2012. febr. 25. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajts rá a fiúra és ne mond el a barátnődnek a dolgot...Jobb ötlet?:-)
2012. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne mondd el "barátnődnek", ha megtudja és rámászik akkor meg szedd szét a csajt xD

A srácnál meg akkor lehet, hogy neked kéne lépned, lehet félénk... Próbáld meg szerintem

2012. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis barátnő az ilyen.......
2012. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom mond azt a barátnődnek hogy 1 másik fiú tetszik akkor arra majd ráhajt és erre a fiúra meg te hajtsál rá úgy hogy a barátnőd nem tud róla és ha össze jöttetek akkor már nem tud mit tenni
2012. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!