Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba! Nem tudom, hogy most mitévő legyek? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes lettem egy lányba akivel a buszon találkoztunk (egy iskolába járunk ő 9.-es én 10.-es) és régóta jóban vagyunk, MSN-en beszélgetünk meg találkozgatunk stb. Én már elmondtam neki, hogy mit érzek iránta erre Ő azt mondta,hogy ez neki hirtelen jött és nem tudja,hogy köztünk kialakulhat-e valami! :( De én meg nagyon szeretem és nem tudom mit csinálhatnék, hogy kialakuljon vmi köztünk! A válaszokat előre is köszönöm!
2012. febr. 25. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ciu,hát figyelj nemtudsz mit csinálni csak várni!De ne örök időre!Nézd ha eltelik egy kis idő és látod rajta,hogy nem akar(mert az látni fofog)akkor hagyjad,most tudsz mit csinálni?azzal,hogy erőszakoskodsz úgymond meg nem ahgyod békén még gondolkodni sem ér rá még arra sem hogy egyeltalán megfogalmazódjon benen az,hogy hiányérzet...Figyelj!Én kívánom Neked,hogy összejöjjön nézd lehet meg gondolja magát egy pár nap mulva lehet egy pár hónap mulva de leeht,hogy SOSEM,amúgy meg pontosan tudni fogod lehet már tudod is(csak nema akrod bevallani magadnak),hogy már reménytelen de azért várj még....üdv
2012. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 17:52-es!

Csak az a baj, hogy nagyon furcsa a lány is mert volt, hogy nem tudtam felmenni MSN-re mert nem volt jó a gépem és Ő meg írta az SMS-t, hogy hol vagyok meg h hiányzok meg stb. De legutóbb megkérdeztem tőle, hogy szeret-e Ő is és erre azt mondta, hogy kicsit... Na és ez az ami nem hagy nyugodni, hogy ez a kicsit ez most mi meg ha nem vok sokáig akk hiányozni kezdek neki! Mostanában mióta elmondtam neki az érzéseim azóta is másabb lett...

2012. febr. 25. 19:36
 3/6 prémium válasza:
Nagyon nem tudsz tenni semmit. Hanyagold kicsit, mert minél jobban akarod annál jobban ellenáll! Majd ha szétveti a hiúság, hogy már le sem sajnálod, akkor majd önként hozzád csapódik, amennyiben ő is érez valamit! Az összes nő kiismerhetetlen! Ne próbálj teóriákat felállítani mert nincs értelme. A szerelem pedig ha plátói azt jobb minél előbb belátni és másik buszra szállni! Az én szeretlek téged te is szeress engem dolog nem működik!
2012. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

prémium köszönöm a választ!

Igazad van, már nekem is megfordult a fejemben, hogy megpróbáljam hanyagolni és hátha úgy ő is rájön mit veszít!

2012. febr. 26. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Adj időt neki,hisz normális hogy váratlanul érte,alán ő barátként nézett rád és azt gondolta hogy te sem lányként hanem barátként tekintesz rá. Az fontos hogy ne távolodj el a lánytól hisz akkor at gondolná hogy nem mered keresni a társaságát..mond meg neki hogyha nemis párkapcsolat de a barátság foltatódjon. Amugy is a barátságot egy hajszál választja el a szerelemtől:)
2012. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudja, azaz éppen nem érzett semmit irántad amikor szembesítetted a tényekkel. És még 1 rossz hír, ezután sem fog... ha már elérhető vagy számára nem is igazán fogod érdekelni --> friendzone!
2012. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!