Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kapjak uj baratot, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kapjak uj baratot, ha mikor keresem soha nem jon?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje gondolkozom szakitason, mert a baratom inkabb karriercentrikus, es megmondta, h neki az a legfontosabb.Es emiatt elhanyagol engem,meg nem erzem h fontos lennek szamara.De amikor szeretnem h mas utan nezzek egyszeruen nem jon.Szep lany vagyok,egyszeruen torodest szeretnek. 200.000 lakosu varosban,ugyh az nem is sok ember,nem sok valasztas.S mikor meggondolom magam h maradjak a baratommal, akkor jonnenek a pasik, de mire szeretnek vegezni, egyszeruen eltunnek.Ez hogy van? Nem tudom h mit tegyek... (Ne vessetek meg,h meg nem szakitottam de mar mas kell, mert a ferfiak is ezt csinaljak, h tulessenek konnyebben)
2008. ápr. 9. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek. Ne keress mást. Szakíts. Barátkozz. Egy pár hónapig borzalmas, de aztán egyrész sokkal inkább önmagad leszel, másrészt szerzel egy csomó havert, barátnőt, barátot, harmadrészt lehet hogy ott lesz köztük egy olyan pasi akire szükséged van, és neki is rád, negyedszer, lehet hogy a mostani pasid észbekap és visszahódít, persze onnantól legyél kicsit "keményebb".
2008. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy ha legközelebb jön egy,ne szalaszd el
2008. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen konnyu ezt mondani - elottem hozzaszolonak de megtenni baromi nehez. en hasonlo cipoben vagyok es egy igaz nyuglodes ez nekem, es nem tudom mit lehet tenni ugyanugy....
2008. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MÖRFI :D
2008. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!