Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lángoló szerelemből feltétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lángoló szerelemből feltétlen és mély szeretetbe, kötődésbe. Ki hogy élte/éli meg?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan élte/éli meg azt, amikor a kezdeti lángoló szerelem egyszer csak átalakul abba a mély kötődésbe, szeretetbe. Nem ijedtetek meg hirtelen attól, hogy változik a kapcsolatotok? Nem hiányzott eleinte a lángolás, az újdonság? Kíváncsi lennék mindenféle érzelemre és tapasztalatra... :)
2009. jún. 6. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
De igen, hiányzik. Nekem nagyon. 5 éve vagyok a párommal, és van már két gyermekünk. Őbenne már lecsitultak ezek a nagy lángolások, én még azért élném. De ettől függetlenül ugyanúgy szeret engem, értünk él, és dolgozik. Csak már nincsenek a szavak, az összebújások, a beszélgetések. Mindig fáradt. Rosszul élem meg, de elfogadom, ennek így kell lennie.
2009. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz megélni. 14 évesen szerettem bele a férjembe, 13 éves házasok vagyunk. Most 33 éves vagyok. Tehát jó ideje együtt vagyunk. Nagyon nagy szerelem volt a miénk, tűzön-vízen át, teljes harmónia, minden nagyon intenzíven. Van 3 gyerekünk. Most is nagyon szeretjük egymást, de rég nem olyan már, mint pl. 10-15 évvel ezelőtt. Sok a gond, itt vannak a gyerekek, az ember sokat fáradt, nyűgös már... Néha kijönnek a könnyeim, hogy milyen rossz, mikor így elmúlik egy hatalmas érzés:-( Vagyis átalakul. De nem jó szembesülni vele, az tény...
2009. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!