Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis hogyan döntsek? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan döntsek? Úgy érzem, így nem fog működni.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, rá 1 hónapra össze is jöttünk. Ennek már 2 hónapja. Aranyos, figyelmes, viszont rettentően féltékeny! A baráti társaságom nagy része fiú és ha elmegyek velük valahova, akkor teljesen kiakad. Nem csalnám meg soha, főleg nem az egyik barátommal. Úgy érzem, próbál kicsit elszakítani tőlük, hogy még csak véletlenül se legyen fiú a közelemben. Igazság szerint én még nem vagyok belé szerelmes, ő viszont belémzúgott. Nem szeretném megbántani, de úgy érzem ez a kapcsolat így nem fog működni. Hagyjak még neki időt, vagy tegyek pontot a kapcsolatunk végére?


18/L


2012. febr. 25. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Időt ne hagyj neki, csak beszélj vele. Időt hagyni fölöslges, mert akkor az övé leszel úgy, hogy szerelmes sem vagy belé és barátaid meg nem lesznek.
2012. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért jártok úgy, hogy nem vagy belé szerelmes, ő meg igen... Ezért nem fog működni, nem azért, mert sok fiú ismerősöd van.
2012. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi az hogy összejöttetek ha nem vagy belé szerelmes?
2012. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"nem azért, mert sok fiú ismerősöd van."


De egyébként azért sem. Az ilyen nők nem nőiesek. Max ha atom jó a szexben akkor el fogja nézni am nem

2012. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól, hogy sok fiú barátom van, nem vagyok fiús csaj! Nőies vagyok, néha már túl pláza cicás is! Meg tudnám szeretni, de nekem ahhoz idő kell. Nem mindig igaz a "szerelem első látásra".
2012. febr. 25. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!