Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntsek? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A párommal másfél évig voltunk együtt. Aze elején (kb 1 évig) tökéletes volt minden, hatalmas szerelem, stb. Persze voltak veszekedések, de mindig megoldottuk. Október óta szinte alig találkoztunk, a beszélgetések is ritkultak, mert nagyon elfoglalt volt, Sokszor úgy éreztem, tudtunk volna találkozni, csak nem nagyon akart velem lenni. Ennek hatására elmúlt bennem az a nagy lángolás, amit addig éreztem iránta. Nem nagyon működött már a kapcsolatunk. Vasárnap beszélgettünk, elmondtam neki konkrétan, minden féle széítés nélkül, hogy sokszor nem érzem már, hogy szerelmes vagyok-e belé. De lehet, hogy ez az egész csak a fejemben zajlik le. Megmondtam neki, hogy időre van szükségem, hogy átgondoljam, és tiszta fejjel tudjak dönteni. Nagyon maga alattvolt, sose láttam még ilyennek. Mondta, hogy nagyon szeret engem, és azt szeretné, ha én is megint ugyan úgy szeretném mint régen. Nem tudom, hogyan döntsek. Nagyon fontos nekem, de valami mégis megváltozott. Nem érzem, hogy úgy kiegészítjük egymást, mint régen.. Nagyon eltávolodtunk egymástól. Félek, ha úgy döntök véglef vége, később nagyon megbánom, és akkor pedig már késő lesz (pl. új barátnője lesz, vagy ilyesmi): Viszont az újrakezdéstől is félek, hogy mi van ha megint ezt fogom érezni, és már nem szeretnék neki több fájdalmat okozni. Félek, bárhogy is döntök, rossz döntést hozok. És sajnálatból természetesen nem lennék vele. Mit tegyek?
2012. jan. 17. 20:26
 1/6 A kérdező kommentje:
A szüleimmel is beszélgettem erről nagyon sokat, ők nem értik mi a problémám, szerintük egyértelműen látszik rajtam, hogy szeretem.
2012. jan. 17. 20:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ő érdekében is hagyd ott. A szüleid pedig nem érzik amit te, talán csak azt látják, amit akarnak látni, és nem azt ami van.
2012. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj át hozzá, és beszéljétek meg. Valószínűleg a srác is eléggé maga alatt van. Jobb lenne ha ketten négyszemközt átbeszélnétek. Az, hogy valami megváltozott csak annak tudható be, hogy valamelyik fél eltitkol valami érzést a másik elől. Mindenféle sértődés, meg hiszti nélkül beszéljétek át, és hidd el lesz eredménye. Kívánom, hogy sikerrel járjatok :)

a "töltötkáposzta jó csak újramelegítve" butassággal ne is törődjetek. :)

2012. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na figyelj tündérke!


1. Ez egy ősi régi nagy hablaty melléduma, hogy nekem napokra hetekre időre van szükségem! Nem! ezt át lehet gondolni és dönteni másnapra.

HA! Neked ez időbe telik napokba akkor FELEJTSD EL!

Ennek semmi értelme így. érted???

Ha valakinek már időre van szüksége az semmi jóra nem vezet. (mint mondtam, ez egy ősi baromság)

---Persze ezzel biztos egyedül vagyok de nem nagyon érdekel----


A te és az ő érdekében is váljatok szét. Persze ugysem fogod otthagyni mert jajj istenem szeretem nem szeretem, akkor egyeüdl maradok, meg ő is azt mondja h szeret.........úúúristeeen :)


de a végső válaszom az, hogy Hagyd ott

2012. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy kezdjetek el megint randizni, találkozgassatok, udvaroljon, persze mond meg neki, hogy ez nem jelent semmit, csak tudni akarod, hogy képes vagy-e ugyanannyira szeretni mint azelőtt vagy teljesen elmúlt az érzés.


Szerintem ezt mindenféleképpen csináljátok meg. Én így tennék ha hasonló helyzetben lennék. A randik alatt kiderülne, hogy képes vagy-e folytatni vagy nem. Lehet újra lángra lobban benned egy szikra :)

Persze, csókon kívül semmi ne történjen.

2012. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tevetke ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha elég érettek vagytok hozzá, akkor amit az "5-ös" írt nem hülyeség... bár én annyira nem hiszek benne, de valakinél bejön...
2012. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!